Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua
м. Кропивницький, вул. А. Корольова, 3, поштовий індекс 25030
Оберіть зручний розмір шрифта:
ДОРОГІ ДРУЗІ!
Архів продовжує безстрокову акцію “Збережімо історію нащадкам: подаруймо архіву документ!”.

Охочих долучитися до акції просимо звертатися до Державного архіву області за адресою: вул. Академіка Корольова, буд. 3, м.Кропивницький.

Будемо вдячні за надання для поповнення фондів та колекцій архіву документів на паперових носіях, а також кіно-, фото-, відео-, аудіо-документів, що висвітлюють життя і діяльність членів Вашої родини, історії області та держави.

Контактна особа - Заступник директора - начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб: Коваль Вікторія Іванівна Тел.:(0522) 37-31-33

До уваги громадян!
Письмові звернення (в 1 прим.) до Державного архіву Кіровоградської області приймаються на поштову адресу архіву: вул.Академіка Корольова, 3 (корп.№ 1), м.Кропивницький, 25030 або ж на електронну пошту установи
(е-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua). Рекомендуємо скористатися формами, що додаються:

Бланки заяв
УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
З 28 січня 2021 року Державний архів Кіровоградської області поновлює роботу читальних залів в обмеженому режимі.

Відвідування читальних залів можливо виключно за умови наявності масок і рукавичок. Відвідувачі з ознаками простудних та інфекційних захворювань не допускатимуться.

Враховуючи площу читальних залів Державного архіву області одночасне перебування користувачів у читальному залі корп. № 1 обмежено до 4 відвідувачів ; у читальному залі корп. № 2 – до 2 осіб.

Попередній запис на відвідування читального залу архіву здійснюється за телефоном (0522) 37 31 73, або ж на офіційну електронну адресу: public@dakiro.kr-admin.gov.ua (просимо вказувати номер мобільного телефону для зворотного зв’язку)

Графік роботи читальних залів: Читальний зал корпусу № 1 по вул. Академіка Корольова, 3: понеділок-четвер – 09.00-16.00; 1 та 3 п’ятниця місяця – 09.00-15.00 (обслуговуються лише працівники Управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області); 2 та 4 п’ятниця місяця – 09.00-15.00 (санітарні дні); обідня перерва – 12.00-13.00. Читальний зал корпусу № 2 по вул. В. Чорновола, 1-г: середа – 09.00-12.00. Кожні дві години здійснюються 15 – хвилинна технічна перерва для провітрювання та дезінфекції робочих місць.

Звертаємо увагу користувачів на необхідність замовлення справ з розрахунком опрацювання їх протягом одного робочого дня.

До уваги дистанційних користувачів !!!!!


на цьому сайті у рубриці "Електронний архів" розміщені анотовані реєстри описів, усі наявні метричні книги синагог, лютеранських кірх, деяких православних храмів, а також оцифровані документи довідкового апарату:
  • Описи справ дорадянського періоду (наявні всі)
  • Описи справ (П-5907) Управління Комітету Державної безпеки при Раді Міністрів УРСР по Кіровоградській області ( Наявні описи фільтраційних справ осіб, вивезених на примусові роботи до Німеччини та інших країн гітлеровської коаліції).
Архівом повністю оцифровані описи справ колишнього партійного архіву, а також понад 1000 описів справ радянського періоду, які через брак місця на вебресурсі Державний архів Кіровоградської області тимчасово не має технічної можливості розмістити на своєму сайті. У разі, якщо зазначенні описи необхідні для вашої роботи, просимо звертатися на електронну адресу архіву: public@dakiro.kr-admin.gov.ua

2005-2020