Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua / УКР / РУС
Оберіть зручний розмір шрифта:

Описи справ


Оцифровані описи справ дорадянського періоду

  Фонд Опис Назва фонду  
  1 1 Єлисаветградський машинобудівний та чавуноливарний завод товариства "В.А.Яскульський", м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  3 1 Торговий дім "Бродський і Ко", м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  5 1 Бурякоцукровий і рафінадний завод Саблино-Знам'янського пайового товариства, с.Саблине Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  7 1, 2 Єлисаветградське відділення Державного банку, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  8 1 Центральна державна ощадна каса №737 Єлисаветградського відділення Державного банку, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Миколаївської губернії  
  9 1 Єлисаветградське повітове казначейство, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  10 1 Новоукраїнське відділення Московського об'єднаного банку, м.Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  11 1 Єлисаветградський міський громадський банк, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Миколаївської губернії  
  12 1 Єлисаветградське відділення Московського об'єднаного банку, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  13 1 Єлисаветградське комерційне товариство взаємного кредиту, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  15 1 Єлисаветградська повітова земська каса дрібного кредиту, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  16 1 Єлисаветградське відділення Петроградського міжнародного комерційного банку, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  17 1 Єлисаветградська міщанська управа, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  18 1 Єлисаветградська міська дума, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  19 1 Єлисаветградський будівельний комітет Департаменту військових поселень із спорудження та ремонту казенних будівель, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  20 1 Єлисаветградська повітова земська управа, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Миколаївської губернії  
  21 1 Єлисаветградський повітовий предводитель дворянства, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  22 1 Єлисаветградське міське з державного податку з нерухомого майна присутствіє, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  23 1 Новомиргородська міська управа, м.Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  25 1 Новомиргородська міська дума, м.Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  26 1 Бобринецька міська управа, м.Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  29 1 Покровське волосне правління, с.Покровське Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  31 1 Компаніївське волосне правління, с.Компаніївка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  33 1 Аджамське волосне правління, с.Аджамка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  34 1 Красносільське волосне правління, с.Красносілля Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  36 1 Туріянський Б. – маклер, м.Златопіль Чигиринського повіту Київської губернії  
  37 1 Новомихайлівське сільське управління, с.Новомихайлівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  38 1 Новокрасненське сільське управління, с.Новокрасне Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  39 1 Маловисківське сільське управління, с.Мала Виска Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  41 1 Новоандріївське сільське управління, с.Новоандріївка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  42 1 Савицьківське сільське управління, с.Савицьке Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  45 1 Глодоське сільське управління, с.Глодоси Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  50 1 Костянтинівське сільське управління, с.Костянтинівка Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  51 1 Червоноярське сільське управління, с.Червоний Яр Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  52 1 Єлисаветградська дворянська по завідуванню майном душевнохворих та малолітніх дворян  
  53 1, 2 Єлисаветградський міський сирітський суд, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  54 1 Єлисаветградська повітова спілка кредитних і ощадно-позичкових товариств, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  56 1 Єлисаветградське міське товариство розповсюдження грамотності й ремесла, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  57 1 Єлисаветградське комерційне училище Бонч-Бруєвича  
  58 1 Єлисаветградське друге комерційне училище, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Одеської губернії  
  59 1 Єлисаветградська чоловіча класична гімназія  
  60 1 Єлисаветградське земське реальне училище  
  61 1 Єлисаветградське ремісничо-грамотне училище  
  64 1 Єлисаветградська єврейська чоловіча гімназія Шалити і Волова м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  65 1 Новомиргородська змішана гімназія м.Новомиргород Єлисаветградського повіту Одеської губернії  
  66 1 Єлисаветградська громадська бібліотека м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  68 1 Приватна гімназія М.Д.Гослен м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  69 1 Єлисаветградська телефонна мережа Одеського поштово-телеграфного округу м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  72 1 Якимівське поштове відділення с.Якимівка Єлисаветградського повіту Одеської губернії  
  73 1 Коробчинське поштове відділення с.Коробчине Єлисаветградського повіту Одеської губернії  
  74 1 Компаніївське поштово-телеграфне відділення с.Компаніївка Єлисаветградського повіту Миколаївської губернії  
  75 1 Пантазіївське поштово-телеграфне відділення с.Пантазіївка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  76 1 Єлисаветградський міський магістрат, м.Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  77 1 Назарівське сільське управління с.Назарівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  78 1 Єлисаветградська міська управа. Розпорядницький стіл  
  78 2 Єлисаветградська міська управа. II стіл Орендний з 1912 р. Будівельний  
  78 3 Єлисаветградська міська управа. III стіл Окладний і квартирного забезпечення військ з 1912 р. Медико-санітарний та громадського піклування  
  78 4 Єлисаветградська міська управа. IV стіл Бухгалтерський з 1912 р. Стіл народної освіти  
  78 5 Єлисаветградська міська управа. V стіл Військовий  
  78 6 Єлисаветградська міська управа. VI стіл Будівельний з 1912 р. З квартирного забезпечення військ  
  78 7 Єлисаветградська міська управа. VII стіл Училищний і санітарно-медичний з 1912 р. Бухгалтерський  
  78 8 Єлисаветградська міська управа. VIII стіл Орендний до 1912 р. Відав лікарнями і установами громадського піклування  
  78 9 Єлисаветградська міська управа. IX стіл Окладний  
  78 10 Єлисаветградська міська управа. X стіл Думський  
  78 11 Єлисаветградська міська управа. XI стіл Міської статистики  
  78 12 Єлисаветградська міська управа. XII стіл (об'єднував відділи торговий, по експлуатації водопроводу і електростанції, з піклування сімействами запасних чинів призваних на війну)  
  80 1 Петроострівське поштове відділення с. Петроострів Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  84 1 Єлисаветградський повітовий суд м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  88 1 Новопразька поштово-телеграфна контора м. Нова Прага Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  89 1 Аджамська поштова контора  
  89 2 Аджамська поштова контора  
  90 1 Злинське поштове відділення с. Злинка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  91 1 Хмелівське поштово-телеграфне відділення Одеського поштово-телеграфного округу с. Хмельове Хмелівської волості Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  92 1 Новомиргородський сирітський суд м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  93 1 Ганинське поштове відділення с. Ганинське Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  94 1 Лозуватське поштове відділення с. Лозуватка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  95 1 Левшино-Володимирське поштове відділення с. Левшино-Володимирівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  96 1 Семенастівське поштове відділення с. Семенасте Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  97 1 Свято-Покровська, Свято-Семенівська, Покровська церкви с. Красносілля Олександрійського повіту Херсонської єпархії  
  98 1 Казарнянське поштове відділення с. Казарня Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  99 2 Циркуляри Поштового Департаменту та Управління Одеського поштово-телеграфного округу  
  105 1 Бобринецька поштово-телеграфна контора Одеського поштово-телеграфного округу. м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  106 1 Помічнянське залізничне поштове відділення ст. Помічна Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  109 2 Церква Успіння Пресвятої Богородиці, с. Янополь Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  112 1 Якимо-Ганнинська церква, с. Якимівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  112 2 Якимо-Ганнинська церква, с. Якимівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  114 1 Царе-Костянтинівська церква, с. Копанки Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  115 1 Церква Святої Трійці, с. Головківка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  117 1 Церква Святого Миколая, церква Успіння Пресвятої Богородиці, церква Іоанна Предтечі, с. Нова Прага Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  118 1 Церква Святої Варвари, с. Душенькевичеве Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  119 1 Церква Георгія Побєдоносця, с. Олександрівка Єлисаветградського повіту Одеської губернії  
  120 1 Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці, церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Червоний Яр Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  121 1 Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці, с. Клинці Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  122 1 Собор Святого Миколая, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Миколаївської губернії  
  123 1 Церква Архангела Михаїла, с. Пантазіївка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  124 1 Церква Святого Арсенія, с. Максимівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  125 1 Церква Успіння Пресвятої Богородиці, с. Коробчине Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  126 1 Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці, с. Миколаївка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  127 1 Церква Преображення Господнього, с. Велика Виска Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  128 1 Церква ікони Божої Матері Одигітрія, с. Шпакове Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  130 1 Свято-Ільїнська церква, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  131 1 Трьох-Святительська церква, с. Каніж Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  132 1 Церква Святого Миколая, с. Овсяниківка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  133 1 Свято-Георгіївська церква, с. Мартоноша Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  134 1 Церква Різдва Пресвятої Богородиці, с. Троянове Єлисаветградського повіту Миколаївської губернії  
  135 1 Іоанно-Богословська церква, с. Вінтель Миколаївка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  136 1 Церква Різдва Пресвятої Богородиці, с. Ульяновка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  137 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Злинка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  138 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Глодоси Єлисаветградського повіту Одеської губернії  
  139 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  141 1 Церква Різдва Пресвятої Богородиці, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  144 1 Симеоно-Ганнинська церква, церква Успіння Пресвятої Богородиці, церква Святого Миколая, с. Інгуло-Кам’янка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  145 1 Церква Святого Миколая, с. Братське Бобринецького повіту Херсонської губернії  
  146 1 Церква Успіння Пресвятої Богородиці, с. Ганнівка Бобринецького повіту Херсонської губернії  
  147 1 Церква Успіння Пресвятої Богородиці, церква Святого Миколая, с. Верблюжка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  148 1 Свято-Духівська церква, с. Степанівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  149 1 Церква Архангела Михаїла, с. Спасове Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  150 1 Свято-Олексіївська церква, с. Олексіївка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  152 1 Церква Святого Миколая, с. Витязівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  153 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Покровка Бобринецького повіту Херсонської губернії  
  154 1 Собор Святого Миколая, церква Святого Пантелеймона, Свято-Воскресінська церква, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  155 1 Церква Преображення Господнього, с. Устинівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  156 1 Свято-Петропавлівська церква, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  158 1 Церква Архангела Михаїла, с. Березівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  159 1 Свято-Ільїнська церква, с. Седнівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  160 1 Собор Успіння Божої Матері, м. Зінов’євськ Зінов’євського округу  
  161 1 Церква Архангела Михаїла, с. Миколаївка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  162 1 Церква Святого Миколая, с. Северинка Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  163 1 Церква Святого Миколая, м-ко Величківка Бобринецького повіту Херсонської губернії  
  164 1 Свято-Духівська церква, с. Сентове Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  165 1 Церква Святого Миколая, с. Оситняжка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  167 1 Церква Святого Миколая, церква Покрови Пресвятої Богородиці, церква Архангела Михаїла, с. Цибулеве Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  168 1 Церква Святого Миколая, с. Плетений Ташлик Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  170 1 Церква Преображення Господнього, церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Аджамка Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  171 1 Свято-Катерининська церква, Свято-Натальїнська церква, с. Високі Байраки Аджамського району Зінов’євського округу  
  172 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Покровка Зінов’євського району Зінов’євського округу  
  173 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Кам’янка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  177 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Веселий Кут Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  179 1 Церква Стрітення Господнього, с. Суботці Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  184 1 Церква Преображення Господнього, с. Водяне Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  185 1 Єлисаветградська синагога, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  187 1 Метрична книга про народження євреїв містечка Рівне Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  189 1 Церква Святої Трійці, с. Семикосівка Компаніївського району Зінов’євського округу  
  190 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Бежбайраки Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  192 1 Воробйов І. К. – нотаріус, с. Добровеличківка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  195 1 Сененко В. В. – нотаріус, м. Рівне Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  197 1 Сільвестров Д. П. – нотаріус, с. Дмитрівка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  204 1 Павлов Ф. І. – нотаріус, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  205 1 Вишневський Л. Б. – нотаріус, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  208 1 Соловйов С. – нотаріус, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  209 1 Лутковський Г. В. – нотаріус, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  210 1 Гуревич Г. С. – нотаріус, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  211 1 Главацький М. І. – нотаріус, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  212 1 Гіржев М. І. – нотаріус, м. Новогеоргіївськ Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  214 1 Сільвестрович М. О. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  216 1 Шевченко В. Г. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  217 1 Чернявський Д. І. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  218 1 Лемберг А. Я. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  219 1 Якубовський А. Ф. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  220 1 Селевін О. І. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  221 1 Башняк В. К. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  222 1 Ерістов О. К. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  223 1 Завадовський І. І. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  224 1 Нікітін В. О. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  225 1 Кулицький П. І. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  226 1 Гангеблов О. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  227 1 Лукашевич О. А. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  228 1 Волков М. В. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  229 1 Барибін І. В. – нотаріус, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  230 1 Калузький І. Є. – нотаріус, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  231 1 Шевченко В. Г. – нотаріус, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  232 1 Корнієнко А. П. – нотаріус, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  233 1 Ляховецький Д. А. – нотаріус, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  234 1 Александровський О. С. – нотаріус, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  235 1 Калузький І. Є. – нотаріус, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  236 1 Ніколаєв В. О. – нотаріус, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  237 1 Поповський А. О. – нотаріус, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  238 1 Єфімовський М. І. – нотаріус, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  239 1 Катруца В. П. – нотаріус, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  240 1 Калузький І. Є. – нотаріус, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  241 1 Онкель М. Л. – нотаріус, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  242 1 Главацький М. І. – нотаріус, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  243 1 Павлов Ф. І. – нотаріус, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  244 1 Тітов Т. М. – нотаріус, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  245 1 Петринський Г. М. – нотаріус, м-ко Новгородка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  246 1 Лавдовський О. С. – нотаріус, м. Новогеоргіївськ Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  247 1 Жуковський В. П. – нотаріус, м. Новогеоргіївськ Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  250 1 Чернов Ф. Г. – нотаріус, м. Нова Прага Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  251 1 Щигельський А. П. – нотаріус, м. Новогеоргіївськ Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  252 1 Карбан’єр Г. Б. – нотаріус, с. Новоархангельськ Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  253 1 Калузький І. Є. – нотаріус, с. Новоархангельськ Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  254 1 Фліт П. Б. – нотаріус, м. Нова Прага Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  255 1 Лавдовський О. С. – нотаріус, с. Новоархангельськ Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  256 1 Слицький Г. С. – нотаріус, м. Новогеоргіївськ Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  257 1 Главацький М. І. – нотаріус, м. Рівне Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  258 1 Павлов Ф. І. – нотаріус, м. Рівне Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  269 1 Лутковський О. О. – землевласник, с. Олексіївка-Лутківка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  284 1 Соловйов М. Т. – купець, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  300 1 Уманський Л. З. – власник складу землеробних машин, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  303 1 Урусова Г. О. – княгиня, землевласниця, с. Донино-Кам’янка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  304 1 Рябков П. З. – єлисаветградський міський землемір, історик, археолог і громадський діяч, м. Зінов’євськ Зінов’євського округу  
  306 1 Дмитрієв О. В. – колезький радник, мировий суддя, землевласник, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  308 1 Ерістов О. К. – князь, осавул Кубанського козачого війська, нотаріус, учасник Першої світової війни, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  310 1 Бурдзинкевич М. М. – землевласник, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  317 1 Старший нотаріус Єлисаветградського окружного суду, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  317 8 Старший нотаріус Єлисаветградського окружного суду, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  324 1 Свято-Георгіївська церква, с. Єрделівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  325 1 Новомиргородська синагога, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  328 1 Свято-Вознесенська церква, с. Губівка Компаніївського району Зінов’євського округу  
  331 1 Єлисаветградський завод з виготовлення сільськогосподарських машин і знарядь акціонерного товариства "Р. і Т. Ельворті", м. Єлисаветград Єлисаветградського округу Одеської губернії  
  332 1 Бобринецьке 4-класне училище, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  334 1 Єлисаветградське окружне духовне правління, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  341 1 Свято-Георгіївська церква, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  342 1 Церква Святої Варвари, м. Новоукраїнка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  344 1 Церква Святого Миколая, с. Калинівка Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  347 1 Церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Грузьке Єлисаветградського повіту Миколаївської губернії  
  348 1 Церква Святого Митрофана, с. Митрофанівка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  350 1 Церква Різдва Іоанна Предтечі, с. Ганнинське Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  356 1 Церква Святої Трійці, церква Успіння Пресвятої Богородиці, м-ко Новгородка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  357 1 Маловисківський цукровий завод, с. Мала Виска Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  358 1 Єлисаветградське комерційне училище, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  359 1 Єлисаветградська реміснича управа, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  360 1 Бобринецька міська дума, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  361 1 Бобринецька міська ратуша, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  362 1 Бобринецький міщанський староста, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  363 1 Паліївське сільське управління, с. Паліївка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  364 1 Павлівське волосне правління, с. Павлівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  365 1 Федворське волосне правління, с. Федвор Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  366 1 Рівнянське волосне правління, с. Рівне Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  367 1 Знам’янська залізнична лікарня, м-ко Знам’янка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  368 1 Бобринецька нижча реміснича школа, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  369 1 Інспектор народних училищ Єлисаветградського повіту, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  370 1 Степанівська нижча реміснича школа, с. Степанівка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  371 1 Єлисаветградська жіноча гімназія Єфимовської, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  372 1 Олександрійське лісництво, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  373 1 Єлисаветградське лісництво, м. Єлисаветград Єлисаветградського округу Одеської губернії  
  374 1 Чорноліське лісництво, м. Знам’янка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  376 1 Новомиргородське лісництво, м. Новомиргород Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  377 1 Нерубаївське лісництво, с. Єлисаветградка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  378 1 Чутівське лісництво, м. Чигирин Чигиринського повіту Київської губернії  
  379 1 Нерубаївсько-Чутівське лісництво, с. Дмитрівка Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  381 1 Єлисаветградське відділення Російського для зовнішньої торгівлі банку, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  382 1 Конокотін Н. П. – нотаріус, м. Златопіль Чигиринського повіту Київської губернії  
  383 1 Александровський О. С. – нотаріус, м. Бобринець Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  384 1 Главацький М. І. – нотаріус, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  385 1 Жуковський В. П. – нотаріус, с. Новоархангельськ Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  386 1 Фундукліївська поштово-телеграфна контора, ст. Фундукліївка Чигиринського повіту Київської губернії  
  388 1 Якубовський А. Ф. – нотаріус, м. Олександрія Олександрійського повіту Херсонської губернії  
  389 1 Савутін З. І. – титулярний радник, землевласник, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії  
  674 1 Свято-Богоявленська церква, церква Покрови Пресвятої Богородиці, с. Диківка Олександрійського повіту Кременчуцької губернії  
  688 1 Песке Р.А. – нотаріус, м.Голованівськ Балтського повіту Подільської губернії  

Оцифровані описи фондів Управління Комітету Державної безпеки при Раді Міністрів УРСР по Кіровоградській області

  Фонд Опис Назва фонду  
  П-5907 1 Фільтраційні справи (Абадаш - Барабуха)  
  П-5907 2 Фільтраційні справи (Барадук - Білоус)  
  П-5907 3 Фільтраційні справи (Білоусова - Бражко)  
  П-5907 4 Фільтраційні справи (Бражник - Васильєва)  
  П-5907 5 Фільтраційні справи (Васильківська Н.П. - Волощенко Т.Т.)  
  П-5907 6 Фільтраційні справи (Волощенюк М.М. - Гловацький Л.М.)  
  П-5907 7 Фільтраційні справи (Глодовська Є.К. - Гострик Н.М.)  
  П-5907 8 Фільтраційні справи (Гохнадель І. - Даниловський М.Т.)  
  П-5907 9 Фільтраційні справи (Данилюк В.В. - Домак Ф.В.)  
  П-5907 10 Фільтраційні справи (Домаленко А.Ф. - Ертман Ф.І.)  
  П-5907 11 Фільтраційні справи (Євграфов Г.С. - Жушман С.П.)  
  П-5907 12 Фільтраційні справи (Забажан Н.С. - Зябров В.Т.)  
  П-5907 13 Фільтраційні справи (Іванденко О.Г. - Кардаш Є.Л.)  
  П-5907 14 Фільтраційні справи (Кардаш З.Д. - Коваленко Г.П.)  
  П-5907 15 Фільтраційні справи (Коваленко Г.Ф. - Комедяжний Г.П.)  
  П-5907 16 Фільтраційні справи (Колодяжний М.О. - Котенко Н.П.)  
  П-5907 17 Фільтраційні справи (Котенко Н.А. - Кручевська О.Ф.)  
  П-5907 18 Фільтраційні справи (Крушельницька М.П. - Куянова Г.Г.)  
  П-5907 19 Фільтраційні справи (Лаба Л.Д. - Лящук С.С.)  
  П-5907 20 Фільтраційні справи (Маврикіна С.Д. - Маслов І.С.)  
  П-5907 21 Фільтраційні справи (Маслов М.З. - Міщура М.І.)  
  П-5907 22 Фільтраційні справи (Міщук Г.Г. - Нежейко М.М.)  
  П-5907 23 Фільтраційні справи (Нежейко Ф.Ф. - Олещенко М.К.)  
  П-5907 24 Фільтраційні справи (Олещенко О.Ф. - Парполіта Н.К.)  
  П-5907 25 Фільтраційні справи (Парполіта Т.С. - Піскун І.К.)  
  П-5907 26 Фільтраційні справи (Піскун К.І. - Попов І.А.)  
  П-5907 27 Фільтраційні справи (Попов І.Г. - Редька Г.Г.)  
  П-5907 28 Фільтраційні справи (Редька З.Т. - Савранський С.С.)  
  П-5907 29 Фільтраційні справи (Савранчук А.П. - Сидоров В.С.)  
  П-5907 30 Фільтраційні справи (Сидоров І.Ф. - Соколова О.Я.)  
  П-5907 31 Фільтраційні справи (Соколова П.Ф. - Сумовська В.В.)  
  П-5907 32 Фільтраційні справи (Сумський Г.П. - Ткаченко Г.Г.)  
  П-5907 33 Фільтраційні справи (Ткаченко Г.Г. - Устенко Ф.І.)  
  П-5907 34 Фільтраційні справи (Устименко І.Г. - Хорунжий В.В.)  
  П-5907 35 Фільтраційні справи (Хорунжий В.Г. - Чернуха В.Я.)  
  П-5907 36 Фільтраційні справи (Чернуха Д.К. - Шевченко Г.Ю.)  
  П-5907 37 Фільтраційні справи (Шевченко Г.А. - Шушпан Г.М.)  
  П-5907 38 Фільтраційні справи (Щава В.М. - Ящук Н.Я.)  

Оцифровані описи справ радянського періоду

  Фонд Опис Назва фонду  
  Р-339 1 Витязівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Витязівка Бобринецького району Єлисаветградського повіту Одеської губернії  
  Р-6976 1 Смоленчук Микола Кузьмович (1927 - 1993 рр.) - письменник, член Спілки письменників України  
  Р-7915 1 Відділи записів актів громадянського стану виконавчих комітетів Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів  
  Р-7915 2 Відділи записів актів громадянського стану виконавчих комітетів Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів  

Анотовані реєстри описів

2016
Flag Counter