Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua / УКР / РУС
г. Кропивницкий, вул. А. Королева, 3, почтовый индекс 25030
Выберите удобный размер шрифта:

ИНФОРМИРУЕМ ОБЩЕСТВЕНННОСТЬПланы (на украинском языке)

(на начало страницы)


Отчеты (на украинском языке)

(на начало страницы)


Правила внутреннего трудового распорядка для работников Государственного архива Кировоградской области

(на начало страницы)


График личного приёма граждан руководством

Директор Бабенко
Олег Олександрович
Щосереди 14.00-17.00*
Заступник директора - головний зберігач фондів,
начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів,
довідкового апарату
Маренець
Лілія Володимирівна
Щочетверга 14.00-17.00*
Заступник директора - начальник відділу організації та координації
архівної справи в області, служби управління персоналом
та виконання звернень громадян
Коваль
Вікторія Іванівна
Щовівторка 14.00-17.00*

* - за умови попереднього запису за телефоном (0522)37-31-10
(на начало страницы)


Бюджетное планирование и бюджетная отчетность

(на початок сторінки)


Архивы предлагают

У 2014 році виповнюється 230 років з часу заснування у м. Єлисаветграді міської поліції.

У Державному архіві Кіровоградської області зберігаються документи і матеріали, що містять інформацію з історії поліцейської (а згодом міліцейської) справи на території нашого краю за період з кінця ХІХ століття до 1929 року.

Діяльність міської поліції до 1919 року висвітлена у фонді Єлисаветградської міської управи (Ф.78), що містить такі документи з цього питання:

- розпорядчі: циркуляри Херсонського губернського правління щодо утримання поліцейських структур, постанови Єлисаветградської міської думи з питань фінансування міської поліції;

- документи фінансового характеру: кошториси витрат міської казни на утримання штату та приміщень міської поліції; У фонді відклалися також штатні розписи та списки особового складу окремих підрозділів міської поліції, листування міської управи з Херсонським губернським правлінням з питань, що стосуються діяльності міської поліції. Значною інформаційною наповненістю відрізняються матеріали фонду Єлисаветградського повітового відділу робітничо-селянської міліції (РСМ) (Ф.Р.216), що охоплюють період з 1919 по 1924 р. Фонд містить документи:

- розпорядчого характеру: циркуляри, постанови, розпорядження, інструкції РНК УРСР, НКВС, Народного комісаріата юстиції СРСР, накази начальників губернської та повітової робітничо-селянської міліції, повітового військового комісара з питань діяльності відділу;

- з особового складу: відомості на виплату заробітної плати працівникам повітового та районних відділів РСМ, іменні списки особового складу цих установ, список командного складу і завідувачів кримінально-розшукових столів з анкетними даними, картки особового складу Єлисаветградського відділу кримінального розшуку.

Фонд містить доповіді начальників райвідділів РСМ про роботу, листування повітового відділу РСМ з райвідділами з питань організації боротьби з бандитизмом та політичними злочинцями, інформаційні зведення про стан злочинності в районах Єлисаветградського повіту.

Вагомий інформаційний масив міститься у фонді Єлисаветградської окружної міліції (окрміліції) (Ф.Р.219), матеріали якого охоплюють період з 1921 по 1929 роки Фонд містить документи:

- розпорядчого характеру: накази, постанови окрвиконкому та окрадмінвідділу, накази начальника окрміліції;

- планово-звітну документацію: річні плани та звіти про діяльність окрміліції;

- документи з особового складу: іменні списки особового складу окрміліції, міських та районних відділів міліції, особові справи на співробітників окрміліції.

У фонді також міститься листування окрміліції з окрвиконкомом, Народним судом м. Єлисаветграда та іншими установами, інформаційні відомості про криміногенний стан в населених пунктах округу.

Документи вказаних фондів можуть бути використані під час проведення святкових заходів, оформлення музейної кімнати.

З цими матеріалами Ви можете ознайомитися у читальній залі архіву, яка працює: з 10.00 до 17.00 з понеділка по четвер, з 10.00 до 13.00 у п’ятницю. Обідня перерва з 13.00 до 14.00.

(на начало страницы)

2005-2016
Flag Counter