Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua
м. Кропивницький, вул. А. Корольова, 3, поштовий індекс 25030
Оберіть зручний розмір шрифта:

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ


 • Корисно знати
 • Консультації

 • Корисно знати

  (на початок сторінки)


  Консультації

  - Де взяти довідку про роботу у ТОВ "Авторемтранс" у 1994 році?

  Роз’яснення надає директор Державного архіву Кіровоградської області Лілія Маренець: Слід звернутися до архівного відділу Кропивницької міської ради за адресою: вул. В. Чорновола, 1 г, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006, arkhiv@krmr.gov.ua

  - Де взяти довідку про роботу у сільськогосподарському фермерському господарстві Бойка В.А. с. Грушка Ульяновського району у 1992-1999 роках?

  Роз’яснення надає директор Державного архіву Кіровоградської області Лілія Маренець: Слід звернутися до Трудового архіву Благовіщенської міської ради за адресою: вул. Гуменюка, 8 а, м. Благовіщенське, Голованівський район, Кіровоградська область, 26400.

  - Де взяти довідку про заробітну плату на ВАТ "Світловодська нафтобаза" у 2007-2012 роках?

  Роз’яснення надає начальник відділу інформації та використання документів Тетяна Гочарова: Слід звернутися до архівного відділу Світловодської міської ради за адресою: вул. Героїв України, 14, м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область, 27500.

  - Де взяти довідку про заробітну плату у сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі "Аура" Долинського району у 2001-2003 роках?

  Роз’яснення надає начальник відділу інформації та використання документів Тетяна Гочарова: Слід звернутися до архівного відділу Долинської міської ради за адресою: вул. Соборності України, 20, м. Долинська, Кропивницький район, Кіровоградська область, 28500.

  Де взяти довідку про роботу у Кіровоградському коледжі статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту з 2013 р. по 2015 р.?

  Роз’яснення надає директор Державного архіву Кіровоградської області Л. Маренець: Слід звернутися до Національної академії статистики, обліку та аудиту за адресою: вул. Підгірна, 1, м. Київ, 04107.

  Де взяти довідку про роботу та заробітну плату у АТЗТ "Сонола" з 1993 р. по 1998 р.?

  Роз’яснення надає начальник відділу інформації та використання документів Т. Гончарова: Слід звернутися до архівного відділу Кропивницької міської ради за адресою: вул. В. Чорновола, 1 г, м. Кропивницький, 25006.

  Де взяти довідку про стаж роботи в кооперативі "Сплав" м. Світловодська з 1989 р. по 1991 р.?

  Роз’яснення надає заступник начальника відділу інформації та використання документів Л. Пасічник: Слід звернутися до архівного відділу Світловодської міської ради Олександрійського району Кіровоградської області за адресою: вул. Героїв України, 14,

  Де взяти довідку про навчання у Бобринецькому сільськогосподарському технікумі імені В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету у 2012 р.?

  Роз’яснення надає директор Державного архіву Кіровоградської області Л. Маренець: Слід звернутися до архівного відділу Кропивницької районної державної адміністрації за адресою: вул. Дарвіна, 25, м. Кропивницький, 25014.

  Де взяти довідки про стаж роботи у ТОВ "Доброцукор"? у 2000-2002 рр.?

  Роз’яснення надає директор Державного архіву Кіровоградської області Л. Маренець: Слід звернутися до Трудового архіву Добровеличківської селищної ради Новоукраїнського району за адресою: вул. Артюха, 3, смт Добровеличківка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 27000.

  Де взяти довідку про стаж роботи на Кіровоградському меблевому комбінаті?

  Роз’яснення надає начальник відділу інформації та використання документів Т. Гончарова: Слід звернутися до архівного відділу Кропивницької міської ради за адресою: вул. В. Чорновола, 1 Г, м. Кропивницький, 25006.

  Де взяти довідку про стаж роботи у Кіровоградському ООРДКП "Укропттекстильторг" ("Текстиль-98")?

  Роз’яснення надає заступник директора Державного архіву Кіровоградської області, головний зберігач фондів, начальник відділу Л.Маренець: Довідку можна отримати, звернувшись до архівного відділу Кропивницької міської ради за адресою: вул. В.Чорновола, 1 Г, м. Кропивницький, 25006.

  Де взяти довідки про реорганізацію колективних сільськогосподарських підприємств (КСП) у сільськогосподарські виробничі кооперативи (СВК), сільськогосподарські товариства з обмеженою відповідальністю (СТОВ) та Асоціації землевласників у період 2000-2001 роки?

  Роз’яснення надає заступник директора Державного архіву Кіровоградської області, головний зберігач фондів, начальник відділу Л.Маренець: Довідки можна отримати, звернувшись до Державного архіву Кіровоградської області за адресою: вул. Академіка Корольова, 3, м. Кропивницький, 25030.

  Де взяти довідку про стаж роботи та заробітну плату на шахті "Північна" та на шахті "Центральна" Інгульського рудоуправління за 1987-1994 роки?

  Роз’яснення надає директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко: Довідку можна отримати, звернувшись до Інгульської шахти ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", а/с 41, м. Кропивницький, 25019.

  Де отримати довідку про роботу в ДП «Кисень-Сервіс» м. Новоукраїнка?

  Роз’яснення надає заступник начальника відділу Л.Пасічник: Довідку можна отримати, звернувшись до Трудового архіву Новоукраїнського району за адресою: вул. Покровська, 72, м. Новоукраїнка, Кіровоградська область, 27100.

  Де отримати довідку про надання у 2011 році дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Вільшанського району?

  Роз’яснення надає директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко: Довідку можна отримати, звернувшись до Державного архіву Кіровоградської області за адресою: вул. Академіка Корольова, 3, м. Кропивницький, 25030.

  Де отримати довідку про заробітну плату на ВАТ «Долинський цукровий завод»?

  Роз’яснення надає заступник директора-головний зберігач фондів, начальник відділу Л.Маренець: Довідку можна отримати, звернувшись до Трудового архіву Долинського району за адресою: вул. Соборності України, 26, м. Долинська, Кіровоградська область, 28500.

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи в тресті «Кременчукрудбуд» («АТЗТ «Інкомбуд») працював у м. Світловодськ?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Архівного відділу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за адресою: вул. Миру, 24, м. Горішні плавні, Полтавська область, 39800.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на автобазі «Турист» Кіровоградської обласної Ради по туризму та екскурсіям?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В. Коваль:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Федерації профспілок Кіровоградської області за адресою: вул. Преображенська, 4, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на Кіровоградській телеграфно-телефонній станції?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, організації та координації архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб Державного архіву Кіровоградської області Н. Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Кіровоградської філії ПАТ Укртелеком за адресою: вул. Гоголя, 72, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи в колгоспі «Перемога» Покровської сільської ради Кіровоградського району у 1989 році?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання зазначених довідок потрібно звернутися до Покровської сільської ради за адресою: провул. Миру, 7, с. Покровське, Кропивницький район, Кіровоградська область, 27650.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату на Державному підприємстві Міністерства оборони України «Кіровоградський комбінат побутового обслуговування»?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначеної довідки необхідно звернутися до Концерну «Військторгсервіс» за адресою: вул. Молодогвардійська, 28 а, м. Київ, 03151.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи в колгоспі «Дружба» Павлівської сільської ради Світловодського району у 1990 році?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання зазначених довідок потрібно звернутися до Павлівської сільської ради за адресою: вул. Дружби, 21 а, с. Павлівка, Світловодський район, Кіровоградська область, 27519.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату в колгоспі ім. Гагаріна Червоноярської сільської ради Кіровоградського району?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Червоноярської сільської ради за адресою: вул. Мічуріна, 4, с. Червоний Яр, Кропивницький район, Кіровоградська область, 27622.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку стаж роботи та заробітну в центральній ощадній касі № 3069 м. Світловодськ?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В. Коваль:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Червоноярської сільської ради за адресою: вул. Мічуріна, 4, с. Червоний Яр, Кропивницький район, Кіровоградська область, 27622.Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Філії - Кіровоградське обласне управління АТ «Ощадбанк» за адресою: вул. Декабристів, 9, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про стаж роботи і заробітну плату у МП „Ремонтно-будівельне підприємство”, м.Ульяновка?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, організації та координації архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб: Державного архіву Кіровоградської області Н. Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Трудового архіву Благовіщенського району за адресою: вул. Гуменюка, 8 а, м. Благовіщенське Кіровоградська область, 26400.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про стаж роботи і заробітну плату на Універсальній міжрайбазі Кіровоградської облспоживспілки?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання зазначених довідок потрібно звернутися до Підприємства «Універсальна міжрайонна оптово-торгівельна база Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств (облспоживспілки) за адресою: вул. Євгена Маланюка, 11 А, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25015.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату в ТОВ «Діанол» м.Олександрія?
  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначеної довідки необхідно звернутися до Трудового архіву м. Олександрія за адресою: вул. Першотравнева, 9, м. Олександрія, Кіровоградська область, 28000.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи на Кіровоградському оптово-роздрібному плодоовочевому комбінаті?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до архівного відділу міської ради м. Кропивницький за адресою: вул. В. Чорновола, 1г, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи в обласному агентстві «Союздрук»?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В. Коваль:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» за адресою: вул. Гоголя, 72, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи в народному ансамблі пісні та танцю «Горлиця» Кіровоградського районного будинку культури?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства, організації та координації архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб Державного архіву Кіровоградської області Н. Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до відділу культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської районної державної адміністрації за адресою: вул. Дарвіна, 25, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25014.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату і стаж роботи на Гайворонському заводі «Актан» («Радіодеталь»)?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання зазначених довідок потрібно звернутися до Трудового архіву Гайворонського району за адресою: вул. Великого Кобзаря, 5, м. Гайворон, Кіровоградська область, 26300.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про навчання в Кіровоградському професійному торговому училищі?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначеної довідки необхідно звернутися до Кропивницького ліцею сфери послуг і торгівлі за адресою: вул. Декабристів, 36, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи в Олександрійському радгоспі-технікумі?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначеної довідки необхідно звернутися до Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету за адресою: вул. Діброви, 85, м. Олександрія, Кіровоградська область, 28000.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату і стаж роботи на Світловодському комбінаті твердих сплавів і тугоплавких металів?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання зазначених довідок потрібно звернутися до Світловодського комбінату твердих сплавів і тугоплавких металів за адресою: вул. Конька, 31, оф. 52, м. Світловодськ, Кіровоградська область, 27503.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи на Добровеличківському цукровому заводі у с. Липняжка?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом, виконання запитів громадян та юридичних осіб Державного архіву Кіровоградської області Н. Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Трудового архіву Добровеличківського району за адресою: вул. Артюха, 3, сел. Добровеличківка, Кіровоградська область, 27000.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у локомотивному депо ст. Знам’янка?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В. Коваль:
  Для отримання довідок про роботу у локомотивному депо за період до 1987 р. необхідно звернутися до архіву Знам’янської дирекції залізничних перевезень (ДН-3) за адресою: вул. Грушевського, 10, м. Знам'янка, Кіровоградська область, 27400. Для отримання довідок про роботу у локомотивному депо за період після 1987 р. необхідно звернутися до локомотивного депо Знам’янка регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» за адресою: вул. Станційна, 12, м. Знам'янка, Кіровоградська область, 27400.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про навчання в Кіровоградському льотно-штурманському училищі цивільної авіації Міністерства цивільної авіації та в Державній льотній академії України Міністерства освіти і науки України?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О. Бабенко:
  Для отримання довідок про підтвердження навчання потрібно звернутися до відділу кадрів Державної льотної академії України, а про надання відомостей з особових справ курсантів потрібно звернутися до відомчого архіву Державної льотної академії України за адресою: вул. Добровольського, 1, м. Кропивницький, 25005 Тел. 39-65-77 відділ кадрів.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату у міжгосподарському оздоровчому комплексі матері і дитини «Колос»?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до об’єднання «Кіровоградсільгоспоздоровниця» за адресою: вул. Т. Карпи, 84, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату, якщо працювала на посаді інструктора-ревізора Новоархангельського райкому профспілок працівників сільського господарства і заготовок?

  Роз’яснює заступник директора-начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначеної довідки необхідно звернутися до Новоархангельської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу за адресою: вул. Центральна, 4, сел. Новоархангельськ, Кіровоградська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи в ТОВ «Кришталеве джерело» у м. Новгородка?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Новгородківського райспоживтовариства за адресою: вул. Криворізька, 4, сел. Новгородка, Кіровоградська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про стаж роботи та заробітну плату на Кіровоградському ремонтно-монтажному комбінаті?

  Роз’яснює заступник директора-начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Спілки споживчих товариств Кіровоградської області за адресою: вул. В.Чорновола, 20, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про рішення Олександрівської сільської ради Долинського району, прийняте у 2000 році?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Архівного відділу Долинської райдержадміністрації за адресою: вул. Соборності України, 20, м. Долинська
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у ВАТ «Відеотехніка» у м. Кіровоград?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В. Чорновола, 1г, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату у Кіровоградському тролейбусному управлінні?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В. Чорновола, 1г, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи, якщо працювала листоношею у м. Знам’янка?

  Роз’яснює заступник директора-начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» за адресою: вул. Гоголя, 72, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи на розрізі «Морозівський» виробничого об’єднання «Олександріявугілля»?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Трудового архіву міста Олександрії за адресою: вул. Першотравнева, 9, м. Олександрія.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату на заводі «Семент»?

  Роз’яснює заступник директора-начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися за місцем роботи до ПАТ «Завод Сегмент» за адресою: вул. Родімцева, 72, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату у Державній фітосанітарній інспекції Кіровоградської області?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Головного управління Держпродспожив служби в Кіровоградській області за адресою: вул. Тараса Карпи, 84, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про розмір заробітної плати та стаж роботи у Головному управлінні Держсанепідслужби у Кіровоградській області?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за адресою: вул.Тараса Карпи, 84, м.Кропивницький
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про розмір заробітної плати в Управлінні Національного банку України в Кіровоградській області?

  Роз’яснює заступник директора-начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до Національного Банку України за адресою: вул. Інститутська, 9, м.Київ
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Відкритому акціонерному товаристві «Кіровоградські авіалінії»?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул.В.Чорновола, 1г, м.Кропивницький
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на ТЕЦ 1/2 у м. Олександрії?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до арбітражного керуючого Носань Н.С. за адресою: вул. Сумгаївська, 7, м. Черкаси.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у Кіровоградському районному відділенні «Союздрук» ?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за адресою: вул. Гоголя, 72, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи на Кіровоградському обласному підприємстві автобусних станцій 13599?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до ВАТ «Кіровоградавтотранс» за адресою: вул. Глінки, 3, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату у Кіровоградському інформаційно-обчислювальному центрі облагропрома?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання таких довідок потрібно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В.Чорновола, 1Г, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у ГРП № 49?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до казенного підприємства «Кіровгеологія» за адресою: вул. Кіквідзе, 8/9, м. Київ.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж та заробітну плату в УТО «Кіровоград»?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Києво-Святошинського районного трудового архіву за адресою: вул. Я. Мудрого, 1 А, с. Петропавлівське, Борщагівка, Київська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату на «Обрибкомбінаті»?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання таких довідок потрібно звернутися до ПрАТ «Кіровоградрибгосп» за адресою: вул. Радянська, 64, с. Аджамка, Кіровоградська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у Кіровському ПГО «Експедиція № 37»?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до казенного підприємства «Кіровгеологія» за адресою: вул. Кіквідзе, 8/9, м. Київ.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про навчання у МПТУ № 12 м. Кіровограда?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Управління державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області за адресою: вул. В.Перспективна, 63, м. Кропивницький.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату у військовій частині № 35401 (№ А- 2201)?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до Державного підприємства «Кіровоградський ремонтний завод» за адресою: вул. Добровольського, 2, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи на міжколгоспному комбікормовому заводі?

  Роз’яснює заступник директора - начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до компанії «Протеїн - Продакшн» за адресою: вул. Ливарна, 10, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у комерційному банку «Колос» у сел. Голованівськ Кіровоградської області?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації документообігу, управління персоналом та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Голованівського районного відділення банку «Райффайзен Банк Аваль» за адресою: вул. Леніна, 33, сел. Голованівськ.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Кіровоградському виробничому об’єднанні «Вторчермет»?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до ПАТ «Вторинні ресурси» за адресою: вул. Виставочна, 2Г, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у Смолінському рудоуправлінні, шахті № 1, рудозбагачувальній фабриці ПГЗК?

  Роз’яснює заступник директора-начальник відділу Державного архіву Кіровоградської області В.Коваль:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» за адресою: вул. Горького, 2, м. Жовті Води, Дніпропетровська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи на Цибулівському плодоовочевому консервно-сушильному заводі?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації документообігу, кадрової роботи та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств за адресою: вул. В.Чорновола, 20, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Петрівському районному центрі зайнятості?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до Петрівського районного центру зайнятості за адресою: вул.Ілліча, 41, сел.Петрове, Кіровоградська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи на Помічнянській дистанції сигналізації та зв’язку Одесько-Кишинівської залізниці?

  Роз’яснює заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Кіровоградської області Л.Маренець:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися на Помічнянську дистанцію сигналізації та зв’язку служби сигналізації та зв’язку Одеської залізниці за адресою: вул.Макаренка, 25, м.Помічна, Добровеличківський район, Кіровоградська область, 27030.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у Новомиргородському відділенні Кіровоградського ветеринарного загону?

  Роз’яснює головний спеціаліст відділу організації документообігу, кадрової роботи та виконання звернень громадян Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Головного управління ветеринарної медицини у Кіровоградській області за адресою: вул.Тімірязєва, 84, м.Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Вільшанському районному управлінні зв’язку?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до Вільшанського районного відділку зв’язку за адресою: вул.Миру, 44, сел.Вільшанка, Кіровоградська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у міському роздрібному об’єднанні «Промтовари»?

  Роз’яснює заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Кіровоградської області Л.Маренець:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до магазину «Мелодія» за адресою: вул.Велика Перспективна, 12, м.Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи в Кіровоградському виробничому об’єднанні «Сільгоспхімія»?

  Роз’яснює завідувач сектору звернень громадян відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до ВАТ «Сільгоспхімія» за адресою: вул.Інженерів, 5, м.Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи в Кіровоградському обласному міжспілковому будинку самодіяльної творчості?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до Федерації профспілок Кіровоградської області за адресою: вул. Преображенська, 4, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи у Бобринецькому районному управлінні захисту рослин?

  Роз’яснює заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Кіровоградської області Л.Маренець:
  Для отримання зазначених довідок необхідно звернутися до Кіровоградської державної фітосанітарної інспекції за адресою: вул. Художника Ярошенка, 1, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідки про заробітну плату та стаж роботи в Кіровоградському управлінні зрошувальних систем?

  Роз’яснює завідувач сектору звернень громадян відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до Кіровоградського обласного управління водних ресурсів за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кіровоград та Кіровоградського міжрайонного управління водного господарства за адресою: вул. Московська, 210, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи у Кіровоградському управлінні з постачанням продукції «Кіровоградпостачзбут»?

  Роз’яснює завідувач сектором звернень громадян відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до ТДВ «Інтерресурси» за адресою: вул. Дарвіна, 50, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи медсестри у СШ № 30 м. Кіровограда?

  Роз’яснює заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Кіровоградської області Л.Маренець:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до управління освіти Кіровоградської міської ради за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у здоровпункті № 3 заводу радіовиробів І-ї міської лікарні?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки потрібно звернутися до архіву Кіровоградської обласної лікарні за адресою: просп. Університетський, 2/5, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи у Всесоюзному фізкультурно-спортивному товаристві «Динамо»?

  Роз’яснює завідувач сектором звернень громадян відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області Н.Зінов’єва:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградської обласної організації ФСТ «Динамо» за адресою: вул. В.Чміленка, 41, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи в інспекції держстраху м.Кіровограда?

  Роз’яснює заступник директора-головний зберігач фондів Державного архіву Кіровоградської області Л.Маренець:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Національної акціонерної страхової компанії «Оранта» за адресою: вул. Тімірязєва, 76, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про навчання у Кіровоградському обласному учбовому комбінаті УПК ЦСЦ УССР?

  Роз’яснює директор Державного архіву Кіровоградської області О.Бабенко:
  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградського коледжу статистики НАСОА за адресою: вул. Маршала Конєва, 4 а, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у виробничому об’єднанні транспорту «Кіровоградтранссільгосптехніка»?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В.Чорновола, 1Г, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Кіровоградському МППЖТ, ППЖТ?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградської філії приватного акціонерного товариства «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» за адресою: пров. Промисловий, 6, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про навчання у Кіровоградському сільськогосподарському технікумі з підготовки керівних кадрів колгоспів та радгоспів?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства за адресою: просп. Університетський, 5/2, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж у ТОВ «Компанія «Агрополь»?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В.Чорновола, 1Г, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на Кіровоградському маслоекстракційному заводі?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до ВАТ «Кіровоградолія» за адресою: вул. Урожайна, 30, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи на Державному підприємстві «Кіровоградський завод по виробництву м’ясокісткового борошна «Ветсанзавод»?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Державного підприємства «Кіровоградський завод по виробництву м’ясокісткового борошна «Ветсанзавод» за адресою: с. Катеринівка, Кіровоградський район, Кіровоградська область, 27631
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Добровеличківському відділенні Агропромбанку СРСР?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до управління Національного банку України в Кіровоградській області за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи на Кіровоградському підприємстві по забезпеченню нафтопродуктами?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В.Чорновола, 1Г, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи у Кіровоградському обласному кардіологічному диспансері?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до архіву Кіровоградської обласної лікарні за адресою: просп. Університетський, 2/5, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Кіровоградській сортонасіннєвій інспекції у 1978-1981 роках

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградської обласної сільськогосподарської інспекції за адресою: вул. Покровська, 73, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату у Державному відкритому акціонерному товаристві «Управління з рекультивації земель Державної холдингової компанії «Олександріявугілля».

  Для отримання довідки необхідно звернутися до голови ліквідаційної комісії ДП «Бурвугілля» Тригба В.С. за адресою: а/с 31, м. Олександрія, 28300
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату у Кіровоградському відділі комплексного проектування інституту «Укрсільгосптехпроект»

  Для отримання довідки необхідно звернутись до інституту «Кіровоградагропроект» за адресою: вул. Ельворті, 2, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи у Гайворонському міськпобуткомбінаті

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до ТОВ «Обрій» за адресою: вул. Куйбишева,180, м. Гайворон
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи в облінспекції Держархбудівництва обласного відділу у справах будівництва та архітектури

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Департаменту регіонального розвитку,містобудування та архітектури облдержадміністрації за адресою: пл. Кірова, 1, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи у Кіровоградській обласній лабораторії державного нагляду за стандартами та вимірювальною технікою

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації ДП «Кіровоградстандартметрологія» за адресою: вул. Арсенія Тарковського, 1, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на Кіровоградському державному обласному аптечному складі у 1985-1988 роках

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградського державного аптечного складу за адресою: вул. Районна, 1, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати витяг із державного реєстру ліквідованих підприємств Олександрівського району Кіровоградської області

  Для отримання витягу необхідно звернутися до реєстраційної служби Олександрівського районного управління юстиції за адресою: вул. Леніна, 78, сел. Олександрівка
  (на початок сторінки)

  Де отримати інформацію про роботу у паровозному депо м. Гайворон у 1978-1987 рр.

  Радимо звернутися до Станції Гайворон-Шевченківської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці: Привокзальна площа,1, м. Гайворон.
  (на початок сторінки)

  Де отримати інформацію про роботу на шахті «Світлопільська» державної компанії «Олександріявугілля».

  Радимо звернутися до шахти «Ведмежоярська»: вул. Першотравнева.9, м. Олександрія.
  (на початок сторінки)

  Де отримати інформацію про роботу в «Гайворон-Авто» філіал «Укравто» корпорація.

  Радимо звернутися «Кіровоград-Авто»: вул. Радімцева, 123, м Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати інформацію про заробітну плату під час роботи на Кіровоградському ШПО «Україна» у 1986 р.

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до ВАТ «Україна» за адресою: вул. Володарського, 52/77, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати інформацію про роботу у ТОВ агрофірма «Лана» с. Миколо-Бабанка Бобринецького району у 2003-2005рр.

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до трудового архіву Бобринецького району за адресою: вул. Орджонікідзе,80, м. Бобринець, Кіровоградська область
  (на початок сторінки)

  Де отримати інформацію про роботу у Світловодському райаграбуді у 1999 -2003 рр.

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до архівного відділу Світловодської райдержадміністрації за адресою: пров. Піонерський, 4а, м.Світловодськ, Кіровоградська область
  (на початок сторінки)

  Де отримати копію свідоцтва про моє народження 02.09.1958 р. у м. Кіровограді.

  Для отримання необхідної інформації радимо звернутися до відділу ДРАЦС головного Управління юстиції у Кіровоградській області за адресою : вул. Чорновола, 36, м. Кіровоград.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про роботу у Кіровоградському обласному об’єднанні молочної промисловості за 1983-1990 рр.

  Для отримання необхідної довідки радимо звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою : вул. В. Чорновола, 1Г, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату під час роботи у бурякорадгоспі “Більшовик” Новоукраїнського району Кіровоградського виробничо-аграрного об’єднання цукрової промисловості у 1976-1986 рр.

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Трудового архіву Новоукраїнського району за адресою: вул.Воровського, 72, м.Новоукраїнка, Кіровоградська область.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про навчання у Кіровоградському професійно-технічному училищі Кіровоградського обласного побутуправління з 1974 по 1976 рр.

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг за адресою: вул.Декабристів, 26, м.Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж та заробітну плату під час роботи на спільному українсько –болгарському підприємстві у формі ТОВ „Агротехнафтсервіс” у 1994-2000 рр.

  Таку довідку можна отримати, звернувшись до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В.Чорновола, 1г, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату під час роботи на Рівненському експериментальному заводі Новоукраїнського району Кіровоградської області у 1981-1990 рр.

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Трудового архіву Новоукраїнського району за адресою: вул. Воровського, 72, м. Новоукраїнка, Кіровоградська область
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату під час роботи на ВАТ „Гайворонське районне підприємство по матеріально-технічному забезпеченню „Райагропостач” у 1986 році?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Трудового архіву Гайворонського району за адресою: вул. Воровського, 5, м. Гайворон Гайворонського району Кіровоградської області
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на ПМК-2 Побузького будівельного управління № 6 ВАТ „Кіровоградбуд?”

  Таку довідку можна отримати, звернувшись до Трудового архіву Голованівського району за адресою: вул. Леніна, 48, смт. Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж та заробітну плату під час роботи на Кіровоградському заводі „Жовтень” у 1985-1999 рр.?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В.Чорновола, 1г, м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на розрізі „Морозівський” ВО „Олександріявугілля” за період з 1980 по 1990 рр.

  Таку довідку можна отримати, звернувшись до архівного відділу Олександрійської міської ради за адресою: вул. Першотравнева, 9, м. Олександрія Кіровоградської області
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж та заробітну плату під час роботи на Новоукраїнському цукровому заводі у 1971-1987 рр.?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Трудового архіву Новоукраїнського району за адресою: вул. Воровського, 72, м.Новоукраїнка Кіровоградської області
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи на Олександрійській торгівельній базі Республіканського об’єднання „Укрторгбудматеріали” у 1980-1989 рр.?

  Таку довідку можна отримати, звернувшись до архівного відділу Олександрійської міської ради за адресою: вул. Першотравнева, 9, м. Олександрія Кіровоградської області
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи та заробітну плату під час роботи в магазині № 100 Кіровоградського міськпромторгу?

  Для отримання такої довідки Вам необхідно звернутися до ТОВ „Підприємство „Турбота”, вул. Карла Маркса, 12, м.Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Потрібна довідка про заробітну плату під час роботи у відділенні Українсько-німецького спільного підприємства „ТТV -Дом.” Де я можу її отримати?

  Для отримання довідки зверніться до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: :вул. В.Чорновола, 1г, м.Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату під час роботи у Кіровоградському тролейбусному управлінні у 1990-2003 роках?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до архівного відділу Кіровоградської міської ради за адресою: вул. В. Чорновола, 1 г., м. Кіровоград
  (на початок сторінки)

  Де отримати архівну довідку про стаж роботи та заробітну плату під час роботи у Олександрійському спецуправлінні № 557 тресту „Запоріжсантехмонтаж” у 1982-1985 роках?

  Для отримання такої довідки Вам необхідно звернутись до архівного відділу Олександрійської міської ради, вул. Першотравнева, 9, м.Олександрія
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату та стаж роботи в Кіровоградському міськпромторзі в магазині №11 «Мелодія»?

  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до ТОВ «Турбота» за адресою: вул. В.Перспективна, 12, м. Кропивницький, 25006.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про стаж роботи в Ганнівській сільській бібліотеці Новоархангельського району?

  Для отримання такої довідки необхідно звернутися до Центральної бібліотеки Новоархангельської районної ЦБС за адресою: вул. Пушкіна, 46, сел. Новоархангельськ, Кіровоградська область, 26100.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про план земельної ділянки, що виділялася для будівництва будинку у м. Новомиргород?

  Для отримання таких довідок необхідно звернутися до відділу у Новомиргородському районі головного управління Держгеокадастру за адресою: вул. Соборності, 105/40, м. Новомиргород, Кіровоградська область, 26000.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про заробітну плату і стаж роботи на птахофабриці «Сагайдацька» с. Докучаєве Устинівського району?

  Для отримання зазначених довідок потрібно звернутися до приватно-орендного сільськогосподарського підприємства агрофірми «Сагайдацька» за адресою: вул. Віталія Федитника, 1, с. Докучаєве, Устинівський район, Кіровоградська область, 28631.
  (на початок сторінки)

  Де отримати довідку про навчання в Оникіївському сільському професійно-технічному училищі?

  Для отримання зазначеної довідки необхідно звернутися до професійно-технічного училища №16 м. Мала Виска за адресою: вул. Шевченка, 56/1, м. Мала Виска, Кіровоградська область, 26200.

  (на початок сторінки)
2005-2020 р.
Flag Counter