Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua / УКР / РУС
м. Кропивницький, вул. А. Корольова, 3, поштовий індекс 25030
Оберіть зручний розмір шрифта:

АРХІВНІ УСТАНОВИ ОБЛАСТІ


Архівні відділи міських рад:

Знам'янської 27400, м.Знам'янка, вул.Матросова, 27
Веб-сайт: http://arhiv-znam.at.ua
тел.:(233) 2-28-24 Гребенюк Оксана Станіславівна
Кіровоградської 25015, м.Кропивницький, вул.Чорновола, 1-г
Веб-сторінка: http://www.kr-rada.gov.ua/arhivniy-viddil.html
тел.:(0522) 24-94-30 Лесюн Лілія Євгенівна
Олександрійської 28000, м.Олександрія, вул.Першотравнева, 9
Веб-сайт: http://alexandria.kr.ua/category/struct/struct_11/
тел.:(235) 7-12-02 Балашов Сергій Олександрович
Світловодської 27500, м.Світловодськ, вул.Героїв України, 14
Веб-сайт: http://svmisto.com.ua/arhiv
тел.:(236) 2-43-86 Медоренко Алла Геннадіївна
(на початок сторінки)


Архівні відділи (сектори) райдержадміністрацій

Благовіщенської 26400, м.Благовіщенськ, вул.Промислова, 23/54
тел.:(259) 2-27-72 Мельник Лена Юріївна
Бобринецької 27200, м.Бобринець, вул.Шевченка, 101 а
Веб-сайт: http://bobr.kr-admin.gov.ua/page95.html
тел.:(257) 3-41-44 Славінська Ірина Василівна
Вільшанської 26600, сел.Вільшанка, вул.Центральна, 40
тел.:(250) 9-76-42 Немирований Володимир Миколайович
Гайворонської 26300, м.Гайворон, вул.Великого Кобзаря, 4
тел.:(254) 2-29-67 Олійник Тетяна Анатоліївна
Голованівської 26500, сел.Голованівськ, вул.Суворова, 3
тел. відсутній Мороченець Ольга Всеволодівна
Добровеличківської 27000, сел.Добровеличківка, вул.Артюха, 3
тел.:(253) 5-15-96 Клименко Тетяна Олександрівна
Долинської 28500, м.Долинська, вул.Соборності України, 20
Веб-сайт: http://dl.kr-admin.gov.ua/index.php/arkhiv
Царенко Олександр Костянтинович
Знам'янської 27400, м.Знам'янка, вул.Трудова, 4
тел.:(233) 2-29-79 Пилипенко Вікторія Леонідівна
Кіровоградської 25014, м.Кропивницький, вул.Дарвіна, 25
тел.:(0522) 56-12-48 Губська Ольга Миколаївна
Компаніївської 28400, сел.Компаніївка, вул.Паркова, 4
тел.:(240) 2-09-32 Фролова Анна Миколаївна
Маловисківської 26200, м.Мала Виска, вул.Центральна, 62
тел.:(258) 5-12-91 Телятник Наталія Василівна
Новгородківської 28200, сел.Новгородка, вул.Криворізька, 11
Веб-сайт: http://ng.kr-admin.gov.ua/arkhivnij-viddil-informue
тел.:(241) 2-08-64 Хильченко Яніна Сергіївна
Новоархангельської 26100, сел.Новоархангельськ, вул.Пушкіна, 44
Веб-сайт: http://novoarh.kr-admin.gov.ua/arhiv.htm
тел.:(255) 5-04-59 Поворозник Людмила Володимирівна
Новомиргородської 26000, м.Новомиргород, вул.Соборності, 112
Веб-сайт: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?page_id=116
тел. відсутній Левченко Валентина Петрівна
Новоукраїнської 27100, м.Новоукраїнка, вул.Покровька, 72
Веб-сайт: http://nu.kr-admin.gov.ua/arhiv.htm
тел.:(251) 2-12-31 Болгарова Лариса Володимирівна
Олександрівської 27300, сел.Олександрівка, вул.Незалежності України, 45
Веб-сайт: http://olexrda.kr-admin.gov.ua/category/arhivniy-viddil/
тел.:(242) 3-22-42 Невмержицька Катерина Павлівна
Олександрійської 28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, 100
тел.:(235) 4-12-99 Коваль Алла Анатоліївна
Онуфріївської 28100, сел.Онуфріївка, вул.Михайла Скляра, 3а
Веб-сайт: http://onufrievka.kr-admin.gov.ua/arhiv.html
тел. відсутній Мусієнко Лариса Олександрівна
Петрівської 28300, сел.Петрове, вул.Центральна, 21
тел.:(237) 9-75-90 Бабенко Людмила Петрівна
Світловодської 27501, м.Світловодськ, пров.Миколи Лисенка, 4а
Веб-сайт: http://sv.kr-admin.gov.ua/2749
тел.:(236) 2-74-22 Кондратенко Вікторія Олександрівна
Устинівської 28600, смт.Устинівка, вул.Ювілейна, 2
тел.:(239) 4-11-57 Шаповалова Світлана Григорівна
(на початок сторінки)


Трудові архіви

Благовіщенського району 26400, м.Благовіщенськ, вул.Гуменюка, 8а
тел.:(259) 2-28-30, 2-13-58 Рябоконь Олександр Анатолійович
Бобринецького району 27220, м.Бобринець, вул.Незалежності, 80
тел.:(257) 3-48-06 Руда Ірина Миколаївна
Вільшанського району 26600, сел.Вільшанка, вул.Центральна, 40
тел.:(250) 9-76-42 Новакович Ольга Олександрівна
Гайворонського району 26300, м.Гайворон, вул.Воровського, 5
тел.:(254) 2-24-71 Зеленецька Катерина Антонівна
Голованівського району 26500, сел.Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.:(252) 2-27-40 Ярова Оксана Борисівна
Добровеличківського району 27000, сел.Добровеличківка, вул.Артюха, 3
тел.:(253) 5-15-96 Якименко Галина Михайлівна
Долинського району 28500, м.Долинська, вул.Соборності України, 20
тел.:(234) 5-33-77 Фронеску Вікторія Вікторівна
Знам'янського району 27400, м.Знам'янка, вул.Братів Лисенків, 1/2
тел.:(233) 2-29-79 Спірідонова Наталія Миколаївна
Кіровоградського району 25014, м. Кропивницький, вул.Дарвіна, 25
тел.:(522) 56-52-73 Сторчаус Віталій Сергійович
Компаніївського району 28400, сел Компаніївка, вул.Паркова, 4
тел.:(240) 2-09-31 Шоменко Лілія Сергіївна
Маловисківського району 26200, м.Мала Виска, вул.Шевченка, 58
тел.:(258) 5-17-52 Ненадович Галина Володимирівна
Новгородківського району 28200, сел.Новгородка, вул.Криворізька, 11
тел.:(241) 2-01-62 Панченко Людмила Іванівна
Новоархангельського району 26100, сел.Новоархангельськ, вул.Пушкіна, 44
тел.:(255) 5-04-59 Ярова Марина Василівна
Новомиргородського району 26000, м.Новомиргород, вул.Соборності, 106
Никитенко Юрій Петрович
Новоукраїнського району 27100, м.Новоукраїнка, вул.Покровська, 72
тел.:(251) 2-12-31 Скороход Лариса Василівна
Олександрівського району 27300, смт.Олександрівка, вул.Радянська, 1д
тел.:(242) 3-22-42 Даниленко Світлана Вікторівна
Олександрійського району 28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, 100
тел.:(235) 4-12-99 Пахалова Валентина Миколаївна
Онуфріївського району 28100, сел.Онуфріївка, вул.Центральна, 27
тел.відсутній Мусієнко Тамара Олексіївна
Петрівського району 28300, сел.Петрове, вул.Центральна, 38
тел.:(237) 9-32-45 Шишка Любов Григорівна
Устинівського району 28600, сел.Устинівка, вул.Мазуренка, 76
(тел. відсутній) Зеркаль Марина Яношівна
(на початок сторінки)


Трудові архіви у складі архівних відділів міських рад:

Знам'янки 27400, м.Знам'янка, вул.Матросова, 27
тел.:(233) 2-28-24 Зажурило Оксана Василівна
Олександрії 28000, м.Олександрія, вул.Першотравнева, 9
тел.:(235) 7-12-02 Кранг Олександр Олексійович
(на початок сторінки)


Трудові архіви сільських та селищних рад:

при Кіровській сільській раді Долинського району 28516, Долинський район, с.Кірове, пл.Миру, 2
тел.: (234) 6-04-89 Довгаль Олена Дмитрівна
у складі Новопразької селищної ради Олександрійського району 28042, Олександрійський район, сел.Нова Прага, вул.Центральна, 14-а
тел.: (235) 6-11-36 Лещенко Ірина Володимирівна
при Іванковецькій сільській раді Знам'янського району 27420, Знам'янський район, с.Іванківці, вул.Шевченка, 1
тел.: (233) 4-42-36 Валовик Тетяна Миколаївна
при Помічнянській сільській раді Новоукраїнського району 27100, Новоукраїнський район, с.Помічна, вул.Гагаріна, 125-а
тел.: (251) 3-25-19 Онуфрієнко Олена Вікторівна
(на початок сторінки)

2005-2016
Flag Counter