21 серпня 2015 року

21 серпня 2015 р. у читальному залі Державного архіву Кіровоградської області відбулася презентація виставки архівних документів та матеріалів "Розбудовуємо незалежну Україну" за участі заступника голови обласної державної адміністрації Коваленка С.П.

Виставка демонструє найцікавіші документи (у т.ч. фотодокументи), які висвітлюють безперервність процесу державотворення на теренах нашого краю, починаючи з часів національно-культурного піднесення в останній третині ХІХ ст. через національно-визвольну боротьбу за свободу й незалежність у ХХ ст. до сьогодення.

На відкритті виставки виступили з промовами заступник голови обласної державної адміністрації С.П.Коваленко, проректор з науково-педагогічної роботи Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка, заслужений працівник освіти України І.А.Козир, почесний член Національної спілки краєзнавців України, заслужений працівник культури України І.Д.Петренко, завідувач науковою редакцією комунальної установи “Кіровоградське обласне відділення пошуково-видавничого агентства “Книга пам’яті України” Б.Л.Шевченко, старший науковий співробітник відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області кандидат історичних наук В.П.Колечкін.

Цікаву й пізнавальну екскурсію виставкою архівних документів та матеріалів “Розбудовуємо незалежну Україну” провела завідувач сектору інформації, науково-довідкової бібліотеки та обслуговування користувачів читального залу відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області В.І.Ногіна.

Вів захід директор Державного архіву Кіровоградської області, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України О.О.Бабенко.

Прес-реліз до заходу ("doc"; 81,5 КБ)

21 серпня 2015 р.