02 вересня 2015 року

У конференц-залі Державного архіву Кіровоградської області відбулася презентація виставки архівних документів та матеріалів, присвяченої 70-річчю завершення Другої світової війни «Віч-на-віч з минулим».

Кіровоградці та Кіровоградщина у Другій світовій війні. Факти, цифри, особистості. Складна картина світового протистояння на нашій землі та документи краян з усіх фронтів глобального конфлікту були експоновані на виставці.

Відкрила виставку заступник директора Державного архіву Кіровоградської області Маренець Л.В., з вступним словом виступила заступник начальника відділу археографії та використання документів Пасічник Л.М.

Екскурсію виставкою архівних документів та матеріалів «Віч-на-віч з минулим» провела археограф І категорії сектору інформації, науково-довідкової бібліотеки та обслуговування користувачів читального залу Аніпченко Т.В.

02 вересня 2015 р.