17 листопада 2015 року

У конференц-залі Держархіву області заступник начальника відділу археографії та використання документів Пасічник Л.М. провела презентацію виставки архівних документів та матеріалів «Єднаючи минуле й сьогодення». Захід підготовлено до відзначення 90-річчя створення Державного архіву Кіровоградської області. Експоновані документи висвітлюють шлях розвитку архівної справи в області, події літопису Держархіву Кіровоградської області, що започаткував свою історію 17 листопада 1925 року як Зінов’євське окружне архівне управління. Архівні джерела – унікальна документальна пам’ять людства – надають допомогу у вивченні, усвідомленні минувшини. Архівом проводиться велика робота зі збереження та оприлюднення історичних відомостей, про що свідчать організовані презентації видань, краєзнавчі науково-практичні конференції, засідання круглих столів, виставки архівних документів та матеріалів. Відвідувачі виставки: краєзнавці та представники ЗМІ мали можливість познайомитися з минулим і сьогоденням закладу, де сконцентрована безцінна культурна спадщина, над якою час не владний.

17 листопада 2015 р.