6 квітня 2016 року

06 квітня 2016 року в приміщенні Державного архіву Кіровоградської області у рамках акції “Збережімо історію нащадкам: подаруймо архіву документ!” відомий кіровоградський краєзнавець, колекціонер-філокартист, член Кіровоградської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Юрій Тютюшкін передав документи зі свого приватного зібрання стосовно представників славетної сім’ї Тютюшкіних – Героя Соціалістичної Праці учасника Другої світової війни залізничника Семена Тютюшкіна (діда Юрія Тютюшкіна) та кавалера ордена Леніна залізничника Володимира Тютюшкіна (брата Семена Тютюшкіна). Серед переданих держархіву області документів: особисті документи, світлини, листування Семена та Володимира Тютюшкіних тощо. На основі переданих документів відділом формування Національного архівного фонду та діловодства, організації та координації архівної справи в області, інформаційних технологій планується створення фонду особового походження сім’ї Тютюшкіних.