22 серпня 2016 року

22 серпня 2016 р. у читальному залі Державного архіву Кіровоградської області відбулася презентація виставки архівних документів та матеріалів «Роль особистості у державотворчому процесі», присвяченої 25-ти річчю незалежності України.

Виставка демонструє найцікавіші документи (у т.ч. фотодокументи), які висвітлюють роль визначних людей нашого краю у процесі боротьби українського народу за власну свободу, незалежність, становлення української держави. Учасники заходу мали можливість ознайомитись з архівними документами кінця ХІХ - ХХ ст., що висвітлюють вагомий внесок у розбудову українського духу видатних осіб нашого краю, а саме: М.Кропивницького, Є.Чикаленка, В.Винниченка, Є.Маланюка, М.Смоленчука, В.Кобзаря та інших.

На відкритті виставки виступили з промовами директор Державного архіву Кіровоградської області, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Бабенко О.О., завідувач науковою редакцією комунальної установи “Кіровоградське обласне відділення пошуково-видавничого агентства “Книга пам’яті України” Шевченко Б.Л., головний архівіст відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області, заслужений працівник культури України Петренко І.Д., головний археограф, кандидат історичних наук Колєчкін В.П.

Цікаву й пізнавальну екскурсію виставкою архівних документів та матеріалів “Роль особистості у державотворчому процесі” провела провідний бібліограф відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області Ногіна. В.І.

22 серпня 2016 року