07 жовтня 2016 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2016 рік робочою групою у складі заступника директора – організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Коваль В.І., начальника відділу організації прийому громадян, документообігу, юридичного забезпечення та охоронно-пожежної служби Молчанського О.А. та головного спеціаліста відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Покотило О.А. 07 жовтня 2016 року здійснено перевірку стану архівної справи та діловодства у місті Кропивницькому.

Перевірка здійснювалася шляхом вивчення наявних в архівному відділі документів із основних напрямків його діяльності, візуального обстеження архівосховища і окремих справ, співбесід з начальником архівного відділу, ознайомлення з роботою архівних підрозділів Кіровоградської міської ради та Кіровоградського управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області.

07 жовтня 2016 року