12 квітня 2017 року

В приміщенні Державного архіву Кіровоградської області відбулася зустріч директора архіву Олега Бабенка і начальника відділу Національного архівного фонду та діловодства Андрія Кривуляка з учасником Антитерористичної операції на сході України у 2014-15 роках, автором книги «Моя психоделіка АТО» Сергієм Стародубом та координатором центру медико-психологічної реабілітації «Компас», що діє на базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни, членом ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» Ганною Колєвою. Під час зустрічі у рамках акції “Збережімо історію нащадкам: подаруймо архіву документ!” С.Стародуб передав до Держархіву області примірники своєї першої книги та робочі матеріали до цього видання.

23 березня 2017 року