19 травня 2017 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2017 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Коваль В.І., начальника відділу організації прийому громадян, документообігу, юридичного забезпечення та охоронно-пожежної служби Молчанського О.А. та головного спеціаліста відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Покотило О.А. 19 травня 2017 року проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Кіровоградському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом вивчення наявних в архівному відділі Кіровоградської райдержадміністрації документів із основних напрямків його діяльності, візуального обстеження архівосховища і окремих справ, співбесід з начальником архівного відділу, ознайомлення з роботою архівних підрозділів райдержадміністрації, фінансового управління райдержадміністрації.

19 травня 2017 року