1 червня 2017 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2017 рік заступником директора – начальником відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Коваль В.І. 01 червня 2017 року проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Компаніївському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом вивчення наявних в архівному відділі Кіровоградської райдержадміністрації, Трудовому архіві району документів із основних напрямків їхньої діяльності, візуального обстеження архівосховищ і окремих справ, співбесід з керівниками архівних установ.

За підсумками перевірки керівникам архівних установ району надано методичну допомогу.

1 червня 2017 року