6 червня 2017 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2017 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Коваль В.І. та головного спеціаліста відділу Покотило О.А. проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Новгородківському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного відділу Новгородківської районної державної адміністрації, ознайомлення з роботою районного трудового архіву, архівних підрозділів Новгородківської районної державної адміністрації та Управління Державної казначейської служби України у Новгородківському районі.

6 червня 2017 року