22 серпня 2017 року

З нагоди відзначення Дня Незалежності України 22 серпня 2017 року в залі засідань корпусу № 2 Державного архіву Кіровоградської області відбулася прес-презентація, а потім - екскурсія по експозиції меморіальної кімнати-музею Миколи Смоленчука.

На заході були присутні представники засобів масової інформації та громадськості м. Кропивницький, які першими відвідали експозицію. Захоплюючу екскурсію провів О.О. Бабенко, директор Державного архіву Кіровоградської області, колишній студент і дослідник творчості М.К. Смоленчука.

Відвідувачі дізналися про цікаві факти з життя видатного земляка та ознайомилися з експозицією, в якій демонструються копії документів з фонду особового походження М.К. Смоленчука, що зберігаються у Державному архіві Кіровоградської області, меморіальні речі письменника, книги з його особистої бібліотеки, надані О.О. Бабенком, О.Д. Брайченком та його дружиною Смоленчук Нінель Михайлівною.

22 серпня 2017 року