21 вересня 2017 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2017 рік заступником директора – начальником відділу Коваль В.І., начальником відділу Кривуляком А.Б., начальником відділу Молчанським О.А., головним спеціалістом Покотило О.А. 21 вересня 2017 року проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Новоукраїнському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом вивчення наявних в архівному відділі Новоукраїнської райдержадміністрації, Трудовому архіві району документів із основних напрямків їхньої діяльності, візуального обстеження архівосховищ і окремих справ, співбесід з керівниками архівних установ.

За підсумками перевірки керівникам архівних установ району надано методичну допомогу.

21 вересня 2017 року