28 вересня 2017 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2017 рік заступником директора – начальником відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом та виконання звернень громадян Коваль В.І. та головним спеціалістом Покотило О.А. 28 вересня 2017 року проведено перевірку стану архівної справи та діловодства в Устинівському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом вивчення наявних в архівному секторі Устинівської райдержадміністрації документів із основних напрямків його діяльності, візуального обстеження архівосховищ і окремих справ, співбесіди з завідувачем архівного сектору.

За підсумками перевірки завідувачу архівного сектору району надано методичну допомогу.

28 вересня 2017 року