З 12 по 20 жовтня 2017 року

З 12 по 20 жовтня 2017 року з нагоди 75-річчя створення Української повстанської армії проходитиме виставка архівних документів Державного архіву Кіровоградської області, Галузевого державного архіву СБУ та Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області «УПА НА ТЕРЕНАХ НАШОГО КРАЮ».

До експозиції увійшли листівки, документи архівних кримінальних справ учасників УПА, внутрішні документи та листівки повстанців з різних регіонів України, що протягом кількох десятиліть зберігалися в архівах органів держбезпеки і були недоступними для громадян.

Виставка «УПА НА ТЕРЕНАХ НАШОГО КРАЮ» працюватиме з 10.00 до 17.00 у приміщенні виставкової зали корпусу № 2 Державного архіву Кіровоградської області за адресою: вул. Чорновола, 1г. (Контактний телефон для організації відвідування експозиції 37-31-10).

З 12 по 20 жовтня 2017 року