30 жовтня 2017 року

Відбулося засідання колегії Державного архіву Кіровоградської області, присвячене підведенню підсумків роботи державних архівних установ області та архівних відділів міських рад у січні-вересні 2017 року.

На засіданні колегії також розглянуто питання про стан архівної справи і діловодства у Новгородків¬сько¬му, Новомиргородському, Новоукраїнському, Онуфрівському, Устинівському районах, Центральноукраїнському національ¬ному технічному університеті, про роботу трудового архіву Онуфріївського району, стан забезпечення інформаційного наповнення і підтримку веб-сайту Державного архіву області та про хід виконання рішення колегії Дер¬жавного архіву обла¬с¬ті від 31 жовт¬ня 2016 року №22 «Про стан архівної справи і діловодства у департаменті інфраструктури та промисловості обласної державної адміністрації».

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення.

30 жовтня 2017 року