13 березня 2018 року

на базі Державного архіву Кіровоградської області проведено тематичний короткостроковий семінар для працівників трудових архівів області з теми: «Організація діяльності архівних установ», організований ДНЗ «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації» за ініціативи архіву.

Семінар проведено згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 29 грудня 2017 року № 696-р/444-гр «Про підвищення кваліфікації працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій у 2018 році».

На семінарі розглянуто пріоритетні завдання місцевих архівних установ, порядок оформлення архівних справ та описів, питання виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб, організації використання інформації документів Національного архівного фонду тощо. Слухачів ознайомлено з основними видами документів, що зберігаються в Державному архіві Кіровоградської області, проведено оглядову екскурсію по архівосховищу.

13 березня 2018 року