На головну сторінку

30 травня 2018 року

Поширити

Володимир Базилевський - Державному архіву Кіровоградської області

30 травня архівна експедиція у складі директора Державного архівку Кіровоградської області О.Бабенка, начальника відділу формування Національного архівного фонду та діловодства А.Кривуляка, завідувача відділу реставрації документів та інформаційних технологій А.Вітренка, старшого інспектора відділу юридичного забезпечення, організації прийому громадян, документообігу, режиму доступу до приміщень та території архіву М. Левченка, а також голови Кіровоградського обласного благодійного фонду "Пересвіт" В. Глухого на запрошення нашого видатного земляка - лауреата Національної премії імені Т.Шевченка, класика сучасної української літератури Володимира Олександровича Базилевського здійснила виїзд до сел. Глеваха Київської області. В.О.Базилевський передав у дарунок архіву унікальні з точки зору вивчення історії літературного процесу (періоду УРСР та Незалежної України) на території області й творчої біографії самого митця слова документи й матеріали, які складуть основу його персонального фонду особового походження, що створюється.

Учасники експедиції висловлюють свою щиру вдячність Володимиру Олександровичу та його дружині Надії Іванівні за щедрий дарунок та гостинність, за уроки житейської мудрості, любові до України й малої батьківщини, виявлені під час спілкування.

Експедиція відбулася за організаційної підтримки Кіровоградського обласного благодійного фонду "Пересвіт".