На головну сторінку

14 - 16 липня 2018 року

Директор Державного архіву Кіровоградської області, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України О.Бабенко та завідувач відділу реставрації документів та інформаційних технологій архіву А.Вітренко взяли участь у Літературно-краєзнавчій архівно-музейній експедиції "Шляхами Корифеїв", організованій Інститутом літератури НАН УКраїни та Державним архівом Кіровоградської області. Учасники експедиції - від Інституту літератури НАН України - заст. директора Інституту С.А. Гальченко, ст. наукові співробітники Інституту Н.Бойко, Г.Нога, а також д.філол.н. , професор Університету імені Марії Кюрі-Скадовської в Любліні І.Набитович, завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики Кам'янець-Подільського Національного університету імені І.Огієнка д.філолог.н., проф. О.Рарицький, завідувач кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького д.філолог.н., проф. В.Поліщук, члени Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України віддвідали Меморіальний музей Марка Кропивницького, заповідник-музей "Хутір Надія", музей історії українського хореографічного мистецтва, обласний художній музей, картинну галерею П.Осовського, здійснили екскурчійну подорож "Літературний Кропивницький" обласним центром.

Державний архів Кіровоградської області висловлює вдячність прооректору з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Виниченка д.філолог.н. проф. С.Михиді, а також директорам Обласного краєзнавчого музею Н.Агапєєвій, Обласного художнього музею Т.Ткаченко, Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Л.Корецькій за сприяння у організації проведення експедиції, Обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Кропивницького В.Єфімову.