На головну сторінку

24 - 25 липня 2018 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2018 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом, виконання запитів громадян та юридичних осіб архіву В.Коваль та головного спеціаліста О. Покотило проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Гайворонському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного відділу Гайворонської райдержадміністрації, ознайомлення з роботою трудового архіву, архівних підрозділів Гайворонської районної державної адміністрації та відділу соціального захисту населення районної державної адміністрації.