На головну сторінку

10 вересня 2018 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2018 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом, виконання запитів громадян та юридичних осіб архіву В.Коваль та головного спеціаліста О. Покотило проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Бобринецькому районі.

Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного відділу Бобринецької райдержадміністрації, ознайомлення з роботою трудового архіву, архівних підрозділів Бобринецької районної ради, Бобринецького коледжу імені В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету.