На головну сторінку

12 вересня 2018 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2018 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом, виконання запитів громадян та юридичних осіб архіву В.Коваль та головного спеціаліста О. Покотило проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Петрівському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного відділу Петрівської райдержадміністрації, ознайомлення з роботою трудового архіву, архівних підрозділів відділу освіти та управління агропромислового розвитку Петрівської районної державної адміністрації.