26 березня 2019 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2019 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи в області, служби управління персоналом, виконання запитів громадян та юридичних осіб архіву В.Коваль та головного спеціаліста О. Покотило проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Долинському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного відділу Долинської районної державної адміністрації, ознайомлення з роботою трудового архіву, архівних підрозділів відділу освіти та відділу культури і туризму Долинської районної державної адміністрації.

З нагоди 15-ї річниці утворення трудового архіву Долинського району за багаторічну сумлінну працю було відзначено директора архівної установи В. Фронеску Почесною Грамотою Державного архіву Кіровоградської області.

26 березня 2019 року