На головну сторінку

15 серпня 2019 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2019 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, організації та координації архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб В.Коваль та головного спеціаліста О.Покотило проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у місті Олександрії.

Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного відділу Олександрійської міської ради, у складі якого створено трудовий архів, ознайомлення з роботою архівних підрозділів Олександрійського міськрайонного суду, науково-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа».