На головну сторінку

10 вересня 2019 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2019 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу формування НАФ та діловодства, організації та координації архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб архіву В.Коваль та головного спеціаліста О. Покотило проведено перевірку стану архівної справи та діловодства в Олександрівському районі.

Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного відділу Олександрівської райдержадміністрації, ознайомлення з роботою трудового архіву, архівних підрозділів управління агропромислового комплексу Олександрівської райдержадміністрації, Олександрівської селищної ради.