14 травня 2019 року

Відповідно до плану організаційної роботи Державного архіву Кіровоградської області на 2019 рік робочою групою у складі заступника директора – начальника відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, організації та координації архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб В.Коваль та головного спеціаліста О. Покотило проведено перевірку стану архівної справи та діловодства у Новоархангельському районі. Перевірка здійснювалася шляхом проведення комплексної перевірки архівного сектору Новоархангельської районної державної адміністрації, ознайомлення з роботою трудового архіву, архівних підрозділів фінансового управління і відділу культури, туризму та культурної спадщини Новоархангельської районної державної адміністрації.

14 травня 2019 року