На головну сторінку

14 травня 2021 року

Напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій з метою вшанування пам’яті жертв Великого терору Державний архів Кіровоградської області презентував виставку архівних документів і матеріалів "За часів "Великої чистки", в якій взяли участь голова обласної ради Сергій Шульга та заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Поліщук.

В експозиції висвітлені різні етапи репресій: партійні чистки кінця початку 1930-х рр., арешти та засудження за постановами НКВС, ув’язнення та розстріли. Архівні документи та матеріали виставки розкривають нещадну правду про "Велику чистку" радянського тоталітарного режиму, під час якої було зламано долі багатьох невинних людей.

Хронологічні межі експонованих матеріалів охоплюють період від 1924 до 1946 років.