На головну сторінку

14 травня 2021 року

Запрошуємо взяти участь в онлайн-зустрічі, яку проводить Державний архів Кіровоградської області 19 травня 2021 року о 10.00 год. в рамках Тижня Відкритого Уряду. У роботі "Архівної онлайн студії" буде висвітлено діяльність Держархіву області з використання архівних документів у науково-публікаційній роботі. Також буде проведено презентацію збірника статей та матеріалів "Студії з історії Центральної України". Випуск ІІ. 2021. Пропонуємо обговорити наступні питання: інформування громадськості про склад та зміст архівних документів; ефективність використання відомостей, що містяться в архівних документах, для роботи дослідників; співпраця держархіву з громадськими організаціями, науковими та освітніми закладами, а також окремими дослідниками; проблеми та перспективи науково-публікаційної роботи.

Серед топ-спікерів:

Онлайн-зустріч відбудеться з використанням сервісу Zoom. Бажаючих взяти участь у заході, просимо повідомити модераторів (e-mail: arh@dakiro.kr-admin.gov.ua), вказавши ПІП, посаду та свій e-mail. Посилання для підключення до онлайн-заходу буде надіслано на електронну адресу.