На головну сторінку

27 травня 2021 року

Державний архів Кіровоградської області спільно із своїм партнером, музеєм історії міста галереї "Єлисаветград", презентували видавничий проєкт серії "Особова справа №__", який допомагатиме краєзнавцям, любителям історії, студентам, школярам і всім охочим вивчати життя і діяльність видатних особистостей нашого краю та пам'ятних дат історії Кіровоградської області.

Перший випуск видання присвячений видатному земляку, новатору колгоспного виробництва, одному з ініціаторів комплексної механізації вирощування сільськогосподарських культур, двічі Герою Соціалістичної Праці Олександру Васильовичу Гіталову.

У виданні розміщено посилання на архівні документи, книги та світлини з фондів Державного архіву області, обласного краєзнавчого музею, обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д.І Чижевського, музею історії міста галереї "Єлисаветград" та Новоукраїнського міського краєзнавчого музею.

До 106-річчя від дня народження О.В. Гіталова, новатора сільськогосподарського виробництва, було підготовлено та презентовано виставку із архівних, бібліотечних та музейних фондів. Дякуємо всім, хто долучився до створення такого цікавого видавничого проекту!