На головну сторінку

30 червня 2021 року

Спеціалістами відділу формування НАФ та діловодства, координації архівної справи в області систематизовано і описано фотодокументи, які увійшли до колекції про Євромайдан м.Кіровоград під час Революції Гідності за 2013-2014 роки. До опису цифрових фотодокументів постійного зберігання внесено 40 одиниць обліку, 1 одиницю зберігання.

Цифрові копії світлин шеф-редактора сайту інформаційного порталу "Гречка" Валерія Лебідя та місцевих журналістів, Державному архіву Кіровоградської області передала журналістка, директорка альтернативної школи "Крок" Зоя Лебідь.

У рамках спецпроєкту "Кіровоградщина в об’єктиві Василя Ковпака" систематизовано і описано фотодокументи заслуженого ансамблю народного танцю України "Ятрань". До опису цифрових фотодокументів постійного зберігання внесено 40 одиниць обліку, 1 одиницю зберігання. Щиро дякуємо громадянам, які долучилися до описування світлин Василя Ковпака, представлених Державним архівом Кіровоградської області на сторінці архіву у соцмережі Facebook.