На головну сторінку

30 червня 2021 року

Спеціалістами відділу формування НАФ та діловодства, координації архівної справи в області проведено перший етап експертизи цінності документального фонду Мухіна Василя Георгійовича (Голови Кіровоградської міської ради, міського Голови м.Кіровоград, одного з засновників у 1993 році Асоціації міст України, члена Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при Президентові України, Генерального директора Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" з 1999 року по 2004 рік). Враховуючи важливість значення особи Мухіна В.Г. в житті нашого суспільства, аналізуючи склад документів, які відображають його життєвий і політичний шлях, на засіданні експертно-перевірної комісії архіву прийнято рішення включити до списку фізичних осіб – джерел формування НАФ, які передають документи до Державного архіву Кіровоградської області Мухіна В.Г.