На головну сторінку

13 серпня 2021 року

В рамках Всеукраїнського культурно-освітнього марафону "Наша незалежність", публікуємо спільний інформаційно-просвітницьких проєкт "Незалежність України: як це було…" (документально-історичний фотонарис Кіровоградщини), який підготовлено Державним архівом Кіровоградської області у тісній співпраці з ОУНБ ім. Д. І. Чижевського, Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм, КЗ "Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради" та Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Це віртуальне видання підготовлене для всіх, хто цікавиться минулим нашого краю. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із творами образотворчого мистецтва дозволить усім зацікавленим легко зорієнтуватися у такому питанні, як процес утвердження української державності у нашому регіоні.

Сучасне виростає з минулого, а тому наш громадський обов'язок полягає у підготовці саме таких інформаційно-просвітницьких проектів, як документально-історичний фотонарис Кіровоградщини "Незалежність України: як це було…", щоб і надалі поширювати документи і матеріали, в яких містяться події, які стали знаковими в історії нашого краю.

Переглядайте та поширюйте!