На головну сторінку

18 серпня 2021 року

в КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» відбулося урочисте відкриття виставки, що стала черговим спільним проєктом Музею мистецтв та Кіровоградська обласна організація Національної Спілки художників України

Родзинкою відкриття виставки стала відеопрезентація «Україна у просторі та часі», створена Державний архів Кіровоградської області на основі поданих закладами культури такими як Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка, Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.Чижевського матеріалів. Найбільше присутніх вразив розділ «Палітра української державності», як технічним виконанням, так і красою художніх творів відповідного тематичного спрямування з фондового зібрання Музею мистецтв. Проект представила начальник віддділу інформації та використання документів Державного архіву області Тетяна Гончарова.

Дякуємо всім за співпрацю!