На головну сторінку

30 серпня 2021 року

Спеціалістами відділу формування НАФ та діловодства, координації архівної справи в області проведено перший етап експертизи цінності документального фонду Кривенка Віталія Єфремовича (1937-2020): Заслуженого архітектора України, члена Національної спілки архітекторів України та ради Українського геральдичного, голови Кіровоградського обласного відділення Українського геральдичного товариства, головного архітектора міста Кіровоград (у 1976-1987 роках), автора численних архітектурних проєктів та символіки (герб і прапор) міста Кропивницький, автора й співавтора гербів, прапорів адміністративних районів та міст обласного значення Кіровоградської області,а також марок,ювілейних монет та іншої символіки.

Кривенко В.Є. є автором понад 50 проєктів споруд соціально-культурної сфери, пам'ятників та об'єктів благоустрою. Найвідоміші споруди, які збудовані за проєктами Кривенка В.Є.:

Враховуючи важливість значення особи Кривенка В.Є. в житті нашого суспільства, аналізуючи склад документів, які відображають його життєвий, політичний і творчий шлях, на засіданні експертно-перевірної комісії архіву прийнято рішення включити до списку фізичних осіб – джерел формування НАФ, які передають документи до Державного архіву Кіровоградської області Кривенка В.Є.