На головну сторінку

31 серпня 2021 року

Учасник АТО-ООС, уродженець і мешканець с. Карлівка Кропивницького району Микола Мокряк, який брав участь у військовому параді у Києві до Дня Незалежності України 24 серпня 2021 року, передав на зберігання до Державного архіву Кіровоградської області світлини з родинного архіву. На фото – ілюстрована історія подій на Сході України 2014-2020 років, яка зробила трагічно відомими такі населені пункти: Волноваха, Зайцеве, а також словосполучення Світлодарська дуга. До колекції Державного архіву було передано також світлини сина Миколи Леонідовича – Романа, старшого лейтенанта, командира малого броньованого артилерійського катера "Бердянськ". Роман Мокряк, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст., перебував у полоні з 25 листопада 2018 року по 07 вересня 2019 року.