На головну сторінку

16 вересня 2021 року

Напередодні Дня міста у корпусі № 2 ДАКірО відбулась презентація тематичного путівника "З історії навчальних закладів м. Єлисаветграда", підготовленого для гостей міста. Цей путівник призначений для загального ознайомлення з навчальними закладами м. Єлисаветграда та з їхньою багатогранною історією. Основна частина путівника – це короткі описові статті про навчальні заклади та тематичні покажчики на фонди ДАКірО. Важливо для користувача спочатку ознайомитися зі змістом путівника, пройти цікавим туристичним маршрутом "Від ремісничо-грамотного училища до чоловічої класичної гімназії" та завітати до Державного архіву Кіровоградської області, аби дізнатися багато цікавого про той, чи інший об’єкт туристичного показу, відомості про який містяться в архівних документах. Учасниками презентації стали студенти Кропивницького коледжу харчування та торгівлі, з якими було проведено вікторину "Як добре ти знаєш своє місто?" та оглядову екскурсію.