На головну сторінку

21 вересня 2021 року

У приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д. Чижевського відбулася презентація книги "Добровеличківська чудотворна ікона Божої Матері, названа Ревуцькою". У виданні представлено наявні архівні документи з історії проявлення 30 березня 1819 року чудотворної дії ікони Божої Матері в Миколаївській церкві села Добровеличківки Ольвіопольського повіту Катеринославської, згодом – Херсонської єпархії (нині Добровеличківська селищна територіальна громада Новоукраїнського району Кіровоградської області). Упорядник книги: Євген Гуменюк – протоієрей, настоятель храму Святої мучениці Вікторії смт Компаніївка Кіровоградської області Олександрійської єпархії Української Православної Церкви та науковий редактор і консультант: Анатолій Пивовар – заслужений економіст України, кандидат економічних наук, лауреат премії ім. В.Ястребова. У виданні використано також і документи Державного архіву Кіровоградської області. Державний архів області щиро дякує авторам книги за подарунок.