На головну сторінку

28 жовтня 2021 року

У Державному архіві Кіровоградської області відбулася зустріч із здобувачами вищої освіти з інформаційної, бібліотечної та архівної справи Центральноукраїнського національного технічного університету. Під час зустрічі директор архіву Лілія Маренець розповіла про історію і сьогодення архіву, його здобутки та проблеми. Майбутні фахівці з інформаційної, бібліотечної та архівної справи ознайомилися зі складом та змістом документів Державного архіву області, перспективами цифровізації архіву, а також переглянули виставку архівних документів і матеріалів, присвячену видатному єлисаветградському архітектору Якову Паученку. Особливо зацікавила студентів екскурсія до архівосховища. Маємо надію, що після закінчення вишу ця чудова молодь поповнить ряди архівістів.