Заходи і події у сфері архівної справи та діловодства,
що відбулися протягом 2006 року

22 грудня 2006 року

В читальному залі Держархіву Кіровоградської області відбулися урочисті збори, присвячені святкуванню Дня працівників архівних установ. З вітальним словом виступили директор Держархіву області та заступник голови профспілкового комітету. В урочистотях взяли участь заступник керівника апарату обласної державної адміністрації та голова обласної профспілкової організації працівників державних установ. Кращим працівникам вручено грамоти облдержадміністрації та Держархіву області, грошові нагороди обкому профсспілки працівників державних установ.

24 жовтня 2006 року

24 жовтня 2006 року відбулося засідання колегії Державного архіву Кіровоградської області, на яке були запрошені начальники архівних відділів Новомиргородської, Онуфріївської, Світловодської, Ульяновської райдержадміністрацій та Світловодської міської ради.
На засіданні колегії були розглянуті питання:
- про підсумки роботи державних архівних установ області за 9 місяців 2006 року;
- про стан архівної справи в Новомиргородському, Онуфріївському, Світловодському, Ульяновському районах та місті Світловодську;
- про роботу Державного архіву Кіровоградської області по формуванню кадрового резерву на посади державних службовців.
За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення, які зосередять зусилля архівістів області на забезпеченні виконання планових завдань та подоланні існуючих недоліків. Рішення колегії були направлені головам райдержадміністрацій та міським головам до відома та вжиття заходів.

18-19 липня 2006 року

18-19 липня 2006 року відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Кіровоградської області та нарада-семінар з питань діяльності архівних установ та впровадження Основних правил роботи державних архівів України. На засіданні колегії розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки роботи державних архівних установ області у І півріччі 2006 року.
  2. Про хід виконання рішення колегії Держархіву Кіровоградської області від 19 липня 2005 року „Про стан архівної справи у Вільшанському та Голованівському районах".
  3. Про поліпшення організації роботи із зверненнями громадян в Держархіві Кіровоградської області

15 квітня 2006 року

У приміщенні Кіровоградської обласної універсальної бібліотеки ім.Д.Чижевського відкрилась виставка „Єлисаветградський абрис Якова Паученка” – третій спільний проект Держархіву Кіровоградської області, обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського, обласного краєзнавчого музею, мета якого відзначення видатної події в житті міста – 140-річчя з дня народження художника архітектури Якова Васильовича Панченка, творчість якого стала однією з яскравих сторінок архітектурної спадщини м.Єлисаветграда (Кіровограда).

12 квітня 2006 року

Відбулося чергове засідання колегії Держархіву Кіровоградської області, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки роботи державних архівних установ області за І квартал 2006 року.
  2. Про хід виконання рішення колегії Держархіву Кіровоградської області від 26 квітня 2005 року „Про стан архівної справи в м.Знам’янка”.
  3. Про хід виконання рішення колегії Держархіву Кіровоградської області від 26 квітня 2005 року „Про стан архівної справи в Знам’янському районі”.
  4. Про стан архівної справи в Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

7 квітня 2006 року

Сесією Кіровоградської обласної ради прийнято рішення про затвердження обласної програми розвитку архівної справи на 2006-2010 роки.