Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua
м. Кропивницький, вул. А. Корольова, 3, поштовий індекс 25030
Оберіть зручний розмір шрифта:

Президент України. Головне


06 листопада 2015 року
Імунітет суддів має бути обмежений – Президент

Президент наголошує на відповідальності суддів за неправові рішення та необхідності прийняття Парламентом рішення щодо скасування суддівського імунітету.


05 листопада 2015 року
Єдність Європейського Союзу життєво важлива для нас – Президент під час зустрічі з євродепутатами

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Європейського Парламенту, яка прибула до Києва для участі у Другому засіданні Парламентського Комітету Асоціації між Україною та Європейським Союзом. Глава держави наголосив під час зустрічі, що Україна наполегливо втілює у життя програму реформ у відповідності до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та потребує єдності та солідарності з боку Європейського Союзу як щодо поступу реформ, так і щодо подальшого врегулювання ситуації на Донбасі.


04 листопада 2015 року
Президент відзначив нагородами 210 учасників бойових дій в зоні АТО

Президент Петро Порошенко відзначив нагородами 210 військовослужбовців та співробітників Міністерства внутрішніх справ, які брали участь в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції. Відповідний Указ Глава держави підписав 3 листопада.


03 листопада 2015 року
Президент підписав Закон, який дозволяє іноземцям служити в лавах ЗСУ

Документом № 716-VIII, який був ухвалений Верховною Радою 6 жовтня, іноземцям та особами без громадянства надається легальна можливість служби за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.


01 листопада 2015 року
До кінця наступного тижня Парламент має ухвалити всі законопроекти, необхідні для виконання технічних умов надання Україні безвізового режиму з ЄС - Президент

Президент Петро Порошенко закликав народних депутатів до консолідації зусиль задля ухвалення законопроектів, необхідних для виконання технічних умов Плану дій для надання безвізового режиму громадян України у країнах Європейського Союзу. "Кожен має робити свою справу - Президент свою, антикорупційні органи - свою, Верховна Рада - свою, Уряд - свою. І якщо ми зараз не об'єднаємося і не продемонструємо ефективність - звинувачувати і вказувати потім не буде на кого", - також сказав Петро Порошенко.


31 жовтня 2015 року
Президент зустрівся із військовими, звільненими з полону бойовиків: Весь Український народ переживав за долю кожного з вас

Президент Петро Порошенко зустрівся із воїнами, звільненими з полону бойовиків у Луганській та Донецькій областях. «Вся Україна, весь Український народ переживав за долю кожного з вас, і сьогодні – справжнє свято для нас усіх», – сказав, звертаючись до звільнених, Президент.


31 жовтня 2015 року
Президент вручив родині Андрія Кузьменка орден "За заслуги", яким було відзначено відомого співака посмертно

Президент України разом із дружиною Мариною поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в Ашгабаті та зустрівся з українцями, які живуть і працюють в Туркменістані. Спілкуючись з представниками діаспори, Президент поінформував про реформи, які відбуваються у державі на шляху до європейської інтеграції, та наголосив на тому, що Україна пам'ятає про своїх громадян, і для нього є надзвичайно важливим зустрітися з українцями, які своєю працею прославляють Україну за кордоном.


29 жовтня 2015 року
В Ашгабаті відбулася офіційна церемонія зустрічі президентів України та Туркменістану

Урочиста церемонія в центрі столиці Туркменістану на площі Незалежності розпочалася з виконання гімнів України та Туркменістану, після чого глави двох держав оглянули стрій воїнів почесної варти та представили свої делегації. По завершенні церемонії розпочалася зустріч Петра Порошенка та Гурбангули Бердимухамедова у форматі «віч-на-віч» в президентському палаці Рухиєт.


24 жовтня 2015 року
Президент України підписав Указ про утворення Центру досліджень проблем Російської Федерації

Згідно з Указом № 605 від 23 жовтня, Центр утворюється у складі Національного інституту стратегічних досліджень як самостійний структурний підрозділ з метою системного аналізу проблемних питань у відносинах з Російською Федерацією, вироблення пропозицій щодо забезпечення національних інтересів України.


21 жовтня 2015 року
Президент відзначив нагородами військових, які отримали поранення під час бойових дій на Донбасі

Президент Петро Порошенко відзначив медаллю «Захиснику Вітчизни» 208 військовослужбовців Збройних сил України. Відповідний Указ підписано в середу, 21 жовтня.


15 жовтня 2015 року
Президент привітав Києво-Могилянську академію з 400-річчям: Могилянка – символ незламності духу та лідер змін

Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистостях з нагоди 400-річчя Києво-Могилянської академії та особисто привітав студентів та викладачів зі святом. «Час плинний, а Києво-Могилянська академія вічна. Вже 400 років змінюються цілі історичні епохи, а Києво-Могилянська академія як виховувала успішних українців, які формували майбутнє України, так і продовжує це робити до цього дня», - зазначив Глава держави.


15 жовтня 2015 року
Президент привітав Києво-Могилянську академію з 400-річчям: Могилянка – символ незламності духу та лідер змін

Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистостях з нагоди 400-річчя Києво-Могилянської академії та особисто привітав студентів та викладачів зі святом. «Час плинний, а Києво-Могилянська академія вічна. Вже 400 років змінюються цілі історичні епохи, а Києво-Могилянська академія як виховувала успішних українців, які формували майбутнє України, так і продовжує це робити до цього дня», - зазначив Глава держави.


14 жовтня 2015 року
Президент у Запоріжжі передав пілотам ПС два модернізовані літаки Су-27 та піднявся у повітря на одному з них

Глава держави передав представникам військових частин Повітряних Сил України формуляри на два відремонтовані літаки Су-27, модернізовані у відповідності до стандартів НАТО. Президент взяв участь у випробувальному польоті на одному з винищувачів на місці другого пілота.


13 жовтня 2015 року
Президент зустрівся з ліцеїстами: Ви – це майбутнє нашої армії

Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України відвідав Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені Молодої гвардії" в місті Кремінна. «Ви – це майбутнє нашої армії. Вірю, ви будете гідними слави наших предків – усіх українських воїнів, які зі зброєю в руках боронили і боронять свою Батьківщину!», - сказав Президент.


12 жовтня 2015 року
Президент нагородив легендарних бойових командирів АТО

Президент України нагородив військових, які відзначилися під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції. Нагороджено 15 командирів ЗСУ, серед яких командир 56-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ полковник Андрій Мельник, командир 91-го окремого полку оперативного забезпечення оперативного командування «Схід» полковник Олександр Яковець, командир 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ ЗСУ полковник Євген Мойсюк, командир 95-ї окремої аеромобільної бригади полковник Олег Гуть.


10 жовтня 2015 року
Гаслом Дня захисника України, який вперше відзначатиметься 14 жовтня, стане «Сила нескорених» - Президент

Президент Петро Порошенко запропонував відзначати свято Дня захисника України, яке вперше країна святкуватиме 14 жовтня, під гаслом "Сила нескорених". Під час виступу на Всеукраїнському форумі учасників антитерористичної операції Глава держави зазначив, що саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.


09 жовтня 2015 року
Росія заплатить високу ціну за свою агресію – Президент України в інтерв’ю Бі-Бі-Сі

Президент України дав інтерв’ю британській телерадіокомпанії Бі-Бі-Сі, в якому поділився своїми думками стосовно російської агресії в Сирії, результатами Паризької зустрічі «Нормандської четвірки» та охарактеризував поточну ситуацію на Донбасі.


08 жовтня 2015 року
Президент помилував 20 осіб, в тому числі – волонтера Ходаківського

Президент України підписав Указ № 569/2015 про помилування засуджених. Цим рішенням Глави держави помилувано 20 осіб - 7 жінок і 13 чоловіків.


07 жовтня 2015 року
Президент підписав Закон, який визначає 20 лютого 2014 року як дату початку тимчасової окупації території України

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації» від 15 вересня 2015 року № 685-УІП. Законом встановлюється, що датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року.


06 жовтня 2015 року
Ми реально почали війну з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко на першому засіданні Національної ради з антикорупційної політики наголосив, що нині в Україні майже щодня відбуваються гучні корупційні викриття та резонансні затримання, а за останні 2 місяці більше півтисячі осіб були притягненні до кримінальної відповідальності.


05 жовтня 2015 року
Президент нагородив військовослужбовців – учасників АТО

Президент Петро Порошенко підписав указ про відзначення високими державними нагородами військовослужбовців, які виявили особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Нагороджено 24 військових, з них 14 - посмертно.


04 жовтня 2015 року
Президент вважає головним підсумком участі української делегації у Генасамблеї ООН створення світової коаліції на підтримку України

«Нам вдалося перетворити європейську єдність і солідарність з Україною, єдність країн «Великої сімки» на глобальну. Ми на сьогоднішній день бачимо абсолютну, чітку підтримку левовою більшістю країн позиції України – неприйняття агресії на Сході, анексії Криму, неприйняття поведінки накшталт терористичної атаки проти літака MH–17. Я вважаю це безумовною перемогою України», – відзначив Президент в інтерв’ю українським телеканалам.


03 жовтня 2015 року
Президент підписав закони про припинення співробітництва з Росією у будівництві енергоблоків Хмельницької АЕС

Прийняття Верховною Радою 16 вересня 2015 року вищезазначених законів № 696-VIII № 697-УIII дозволить побудувати енергоблоки № 3 та № 4 Хмельницької АЕС із застосуванням модифікованої реакторної установки ВВЕР-1000 європейського постачальника та забезпечить дотримання рівня безпеки відповідно до вимог національних норм і правил та стандартів МАГАТЕ.


02 жовтня 2015 року
ОБСЄ повинно мати безперешкодний доступ до всіх окупованих територій, включно з українсько-російським кордоном – Президент України про Паризькі домовленості

Президент Петро Порошенко поінформував про підсумки зустрічі у «Нормандському форматі» 2 жовтня у Парижі. «Досягнута спільна позиція про те, що, відповідно до Мінських домовленостей, вибори мають відбуватися виключно за українськими законами, критерії виборчого процесу мають відповідати критеріям ОБСЄ, міжнародні спостерігачі, включно зі спостерігачами ОБСЄ, мають моніторити виборчий процес», – сказав Петро Порошенко.


01 жовтня 2015 року
Президент України провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини і Президентом Франції

Співрозмовники скоординували позиції напередодні зустрічі у Нормандському форматі, яка відбудеться 2 жовтня у Парижі.


30 вересня 2015 року
Президент виступив на Всесвітньому форумі лідерів у Колумбійському університеті

Президент України взяв участь у Всесвітньому форумі лідерів, який був організований Колумбійським університетом та виступив з доповіддю стосовно подій в Україні та викликів, які стоять перед нашої країною і глобальним світом в контексті агресії Росії проти України. Виступ Президента України транслювався у прямому інтернет-ефірі для провідних університетів США, таких як Єльський та Гарвардський.


29 вересня 2015 року
Президент України закликав світ об'єднатися у боротьбі з тероризмом

Президент України звернувся до Генеральної Асамблеї ООН з пропозицією провести підготовчу роботу по створенню проекту Конвенції ООН щодо попередження тероризму та боротьби з цим явищем як одним з головних пріоритетів цієї ювілейної 70-ї сесії ГА ООН. Петро Порошенко запропонував ООН запровадити Міжнародний день пам'яті жертв терористичних актів.


28 вересня 2015 року
Президент під час зустрічей в рамках Генасамблеї ООН з лідерами провідних країн ЄС заручився підтримкою позиції України

Президент Петро Порошенко повідомив, що сьогоднішні переговори у двосторонньому форматі з Прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, а також коротка зустріч з Президентом Франції Франсуа Олландом були присвячені обговоренню безпекової ситуації та координації дій. «Ми отримали чітку підтримку позиції України», - відзначив Глава держави.


27 вересня 2015 року
Президент у Нью-Йорку вручив орден Данила Галицького родині українця Марка Паславського, який загинув на Донбасі

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з українською громадою у Нью-Йорку вручив орден Данила Галицького родині американського українця Марка Паславського, відомого воїна за позивним «Франко», який загинув на Донбасі, захищаючи незалежність та суверенітет України від бойовиків та окупантів.


26 вересня 2015 року
Президент підтримує пропозицію про недопущення застосування застави для осіб, що підозрюються у вчиненні тяжких корупційних злочинів – відповідь на електронну петицію

Президент Петро Порошенко у відповіді на електронну петицію зазначив, що підтримує пропозицію про недопущення застосування до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні тяжких чи особливо тяжких корупційних злочинів, запобіжного заходу - застави. Відповідна електронна петиція № 22/000215-еп "Відміна грошової застави для корупціонерів" розміщена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.


25 вересня 2015 року
Президент нагородив Олега Сенцова та Олександра Кольченка орденом «За мужність» І ступеня

Президент Петро Порошенко відзначив українського режисера Олега Сенцова та громадського активіста Олександра Кольченка, яких засуджено у Росії за сфабрикованими звинуваченнями, орденом «За мужність» І ступеня. Відповідний Указ підписаний у четвер, 24 вересня.


24 вересня 2015 року
Президент зустрівся з Комісаром ЄС з питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Вєрою Юровою

Президент України та Комісар ЄС детально обговорили стан впровадження реформ в України, зокрема конституційної, антикорупційної та судової. Глава держави запевнив, що рішуче налаштований на проведення конституційної реформи, зокрема, щодо радикальних змін у судовій системі. Президент відзначив важливість оцінки європейськими експертами з Венеціанської комісії законопроектів щодо конституційних змін з судової реформи.


24 вересня 2015 року
Глава держави відповів на перші петиції, які набрали понад 25 тисяч підписів

Президент України Петро Порошенко дав відповідь на перші електронні петиції, які набрали понад 25 тисяч підписів громадян - на електронну петицію № 22/001606-еп щодо "Призначення М.Саакашвілі Прем’єр-міністром України", № 22/000040-еп щодо закріплення у статті 27 Конституції України права громадянина України вільно володіти вогнепальною зброєю та негайного ухвалення Закону України "Про цивільну зброю і боєприпаси" (реєстр. № 1135-1 від 5 лютого 2015 року) та електронну петицію № 22/000055-еп про "Скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто".


23 вересня 2015 року
Президент відзначив нагородами 92 загиблих та 46 поранених у боях на Донбасі військових ЗСУ

Військовослужбовці загинули чи отримали поранення під час бойових дій з бойовиками, зокрема під Іловайськом, Дебальцевим, в районі Артемівська та на Маріупольському напрямку у період з серпня 2014 року по липень 2015 року.


22 вересня 2015 року
Україна та НАТО поглиблюватимуть співпрацю заради миру

Засідання РНБО за участю Генерального секретаря НАТО та підписані документи відкривають нові перспективи співпраці України та Альянсу, заявив за підсумками засідання Президент Петро Порошенко. Президент подякував Генеральному секретарю і країнам – членам НАТО за величезну допомогу, яку вони надають Україні в ці складні часи. «Ми високо цінуємо Вашу готовність поглиблювати практичну взаємодію з Україною», – наголосив Глава держави.


21 вересня 2015 року
Глава держави присвоїв статус Національної Академії Сухопутних військ Збройних Сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного

Звертаючись до курсантів та викладачів Академії, Президент відзначив, що йому, як Верховному Головнокомандувачу, надзвичайно приємно відвідувати один із найстаріших вищих військових навчальних закладів України. «Не вперше у вас. Впевнений, і не востаннє. Бо армія тепер завжди буде в центрі уваги вищого керівництва держави», – зазначив Президент.


20 вересня 2015 року
Ми кардинально змінили підходи до Збройних Сил: контрактна складова зростатиме – Президент

Президент Петро Порошенко заявляє, що найближчим часом нової мобілізації не планується, призов буде збережено, а кількість контрактників та їх грошове забезпечення – зростатиме. «Якщо буде загострення на фронті – мобілізація негайно буде оголошена», – сказав Глава держави в інтерв’ю українським телеканалам.


18 вересня 2015 року
Антикорупційна реформа вже цього року має дати перші результати – Президент на засіданні Національної ради реформ

Президент Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ, яка обговорює питання антикорупційної реформи, заявив, що законодавча база для боротьби з корупцією створена, на черзі – створення відповідної інфраструктури та формування антикорупційних кадрів. Глава держави підкреслив, що саме антикорупційну реформу більш за всі інші чекають люди.


17 вересня 2015 року
Свобода преси для мене абсолютна цінність – Президент під час зустрічі з новопризначеним Послом Великої Британії в Україні

Президент України прийняв вірчі грамоти від Посла Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Джудіт Гоф. Глава держави повідомив, що доручив РНБО вилучити прізвища журналістів Бі-Бі-Сі зі списку санкцій щодо осіб, причетних до анексії Криму та агресії на Донбасі. Президент наголосив: «Свобода преси для мене – абсолютна цінність».


16 вересня 2015 року
Президент вшанував пам’ять загиблих журналістів

Президент Петро Порошенко поклав квіти до меморіальної дошки пам’яті загиблих журналістів на будівлі Національної спілки журналістів України. Глава держави вшанував пам’ять всіх журналістів, загибель яких була пов’язана з їх професійною діяльністю.


15 вересня 2015 року
Президент нагородив військових. Відзначено загиблих борців з контрабандою у зоні АТО Андрія Галущенка та Дмитра Жарука

Президент підписав Указ про відзначення державними нагородами України. Нагороджено 61 особу – військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів. Серед нагороджених – посмертно відзначені орденом «За мужність» борці з контрабандою у зоні АТО волонтер Андрій Галущенко та співробітник Державної фіскальної служби Дмитро Жарук.


14 вересня 2015 року
Президент закликав Парламент скасувати заставу у корупційних справах

Президент Петро Порошенко провів зустріч з керівниками фракції коаліції, на якій обговорювалась низка важливих законопроектів, які Верховна Рада має розглянути найближчим часом.


13 вересня 2015 року
Судова реформа має забезпечити невідворотність покарання для хабарників - Президент

Президент Петро Порошенко наголошує, що подолання корупції та унеможливлення уникнення відповідальності перед законом хабарників - одні з основних завдань реформи судової гілки влади та правоохоронних органів.


12 вересня 2015 року
Президент зустрівся з відомим музикантом та благодійником Елтоном Джоном

Петро Порошенко відзначив, що візит Е.Джона має символічне значення, оскільки сприятиме об’єднанню зусиль міжнародного співтовариства, у тому числі творчої інтелігенції, музичної спільноти світу, у протидії агресивній кремлівській пропаганді проти України та Заходу. Зокрема, Глава держави підкреслив вагому роль мобілізації масштабної міжнародної кампанії з метою звільнення українського режисера Олега Сенцова, активіста Олександра Кольченка, депутата Верховної Ради України Надії Савченко, які незаконно утримуються на території Росії.


11 вересня 2015 року
Шлях реформ складний, але заради успішного майбутнього України ми маємо його здолати – Президент на зустрічі з авторами Ініціативи Східного партнерства

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з колишнім Маршалком Сейму, екс-Міністром закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським та колишнім Прем’єр-міністром, екс-главою МЗС Королівства Швеція Карлом Більдтом, які прибули до Києва для участі у 12-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії. Глава держави подякував європейським політикам за постійну та рішучу підтримку суверенітету, територіальної цілісності й незалежності України.


10 вересня 2015 року
Президент привітав переможців міжнародних учнівських олімпіад: Ви демонструєте світові, що українці – надзвичайно талановитий, працелюбний і інтелектуальний народ

Президент Петро Порошенко провів зустріч з переможцями міжнародних учнівських олімпіад 2015 року з основних предметів. Глава держави привітав молодих людей зі здобутками на олімпіадах та назвав їх «молодою інтелектуальною надією нашої країни, з якої починається відродження держави».


09 вересня 2015 року
Децентралізація потребує чесної розмови з людьми – Президент

Президент України Петро Порошенко взяв участь у другому засіданні Ради регіонального розвитку. Глава держави закликав керівників місцевих органів влади йти до людей і детально обговорювати з ними переваги, які несе реформа з децентралізації. «Ця реформа є ще одним гарантом подальшої демократизації України», - наголосив Президент.


08 вересня 2015 року
Важкі реформи принесуть плоди. Ми робимо перший крок до підвищення соціальних стандартів – Президент

Президент Петро Порошенко взяв участь у розширенному засіданні Кабінету Міністрів, на якому розглядається питання про підвищення соціальних стандартів для робітників бюджетної сфери та пенсіонерів. «Перші результати реформ приносять свої плоди», – наголосив Президент. Глава держави повідомив про наміри підвищити соціальні стандарти на 13-18% для 3-х мільйонів працівників бюджетної сфери, семи з половиною мільйонів пенсіонерів та ще півтора мільйона людей, які отримують різні види допомоги.


07 вересня 2015 року
Глава держави привітав воєнних розвідників з професійним святом: Воїни-розвідники є прикладом самовідданості, мужності та героїзму

Президент Петро Порошенко привітав військовослужбовців та ветеранів воєнної розвідки Міністерства оборони України з 23-ю річницею її створення та професійним святом. Глава держави назвав серед ключових завдань воєнної розвідки на найближчий період розширення спроможностей агентурної розвідки, нарощування потенціалу радіоелектронної, повітряної та космічної розвідок, налагодження співпраці із спецслужбами країн–членів НАТО та Європейського Союзу.


06 вересня 2015 року
Президент наголошує на необхідності роз’яснення сутності конституційних змін: Ми більше нікому не дамо обдурити людей

Президент заявляє про необхідність широкого роз’яснення сутності конституційних змін щодо реформи децентралізації, схваленої Верховною Радою у першому читанні, із тим, щоб на виконання Мінських домовленостей конституційні зміни відбулися до кінця цього року.


05 вересня 2015 року
Ключовою характеристикою роботи нової Прокуратури буде довіра людей і ефективна боротьба з корупцією – Президент

Президент Петро Порошенко відвідав Академію прокуратури України, де сьогодні стартував перший етап відкритого конкурсного відбору керівників місцевих прокуратур. «Найближчим часом спільними зусиллями ми будемо мати нову прокуратуру, яка користується довірою людей, допомагає будувати нову державу, яка забезпечує боротьбу з корупцією», – сказав Глава держави.


04 вересня 2015 року
Глава держави підписав Закон щодо проведення перших виборів у об'єднаних територіальних громадах 25 жовтня

Президент підписав Закон № 676-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Законом, який Верховна Рада прийняла 4 вересня, вносяться зміни до статей 14, 24 Закону України «Про місцеві вибори», статей 7 та 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та викладено низку положень у розділі II «Перехідні положення».


03 вересня 2015 року
В Адміністрації Президента України відкрилася виставка «50 українських винаходів, що змінили світ»

У галереї Second Floor Art Center (другий поверх Адміністрації Президента) відкрилася виставка «50 українських винаходів, що змінили світ». На заході були присутні Заступник Глави АПУ Дмитро Шимків, організатори та український винахідник Ігор Пастернак.


01 вересня 2015 року
Президент відзначив нагородами бійців Нацгвардії та МВС, які постраждали через події біля Верховної Ради

Президент Петро Порошенко відзначив нагородами трьох загиблих та дванадцять поранених бійців Національної Гвардії та Міністерства внутрішніх справ, які постраждали в результаті подій біля Верховної Ради 31 серпня. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджені Ігор Дебрін, Олександр Костина та Дмитро Сластніков.


28 серпня 2015 року
Глава держави дав старт роботі електронних петицій на адресу Президента України

Як зазначається в документі, запровадження цього механізму здійснюється задля забезпечення реалізації права громадян на звернення до Глави держави з електронними петиціями та на виконання частини другої статті 102 Конституції України і статті 23_1 Закону України "Про звернення громадян".


27 серпня 2015 року
Ми хочемо бачити вільний рух між Україною та ЄС якомога швидше - зустріч Петра Порошенка з Дональдом Туском
Президент Петро Порошенко та Президент Європейської Ради Дональд Туск під час зустрічі у Брюсселі обговорили низку питань, в першу чергу, щодо ситуації на Донбасі і необхідних кроків для деескалації, наголосивши на необхідності імплементації Мінських домовленостей.
Докладніше


26 серпня 2015 року
Глава держави ввів у дію рішення РНБО щодо захисту майнових прав України у зв'язку з тимчасовою окупацією частини території
Зважаючи на необхідність додаткових заходів щодо захисту прав та інтересів, Кабінет Міністрів має вжити невідкладних заходів щодо активізації роботи з відшкодування втрат, завданих тимчасовою окупацією частини території України. Зокрема, запровадити здійснення на постійній основі уточнення розміру збитків, завданих перешкоджанням реалізації державою Україна на території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя права власності та майнових прав. Спільно із Національним інститутом стратегічних досліджень, інших науково-дослідних установ - підготувати позиції України щодо захисту майнових прав та інтересів держави.
Докладніше


25 серпня 2015 року
Президент вручив генеральські погони прикордонникам – учасникам АТО
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області відвідав Одеський прикордонний загін, де повідомив про присвоєння чергових військових звань та вручив нові генеральські погони чотирьом військовослужбовцям Державної прикордонної служби, учасникам бойових дій на Донбасі.
Докладніше


25 серпня 2015 року
Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті вдячного народу – Президент про увіковічення пам’яті Героя-льотчика Костянтина Могилка
«Костянтин за життя жив з крилами, і зараз він продовжує літати», – сказав Президент про Героя України Костянтина Могилка, який загинув минулого року, відвівши палаючий літак від житлових кварталів міста Слов’янськ. Пам'ять про загиблих героїв живе в наших серцях, наголосив Петро Порошенко, звертаючись до родини льотчика – батька, дружини та двох дітей.
Докладніше


25 серпня 2015 року
Президент відвідав поранених українських воїнів, які лікуються у Берліні
Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Німеччини відвідав берлінський військовий шпиталь, де проходять лікування українські військові. Всього у цьому лікувальному закладі перебувають 5 українців, які отримали поранення в результаті бойових дій на Донбасі.
Докладніше


24 серпня 2015 року
На адресу Глави держави продовжують надходити привітання із Днем незалежності
На адресу Президента Петра Порошенка продовжують надходити привітання від керівників іноземних держав з нагоди Дня незалежності. У привітаннях керівники держав бажають процвітання та добробуту Українському народові і державі. Глави держав також висловлюють надію на подальший розвиток стратегічних відносин між країнами на основі взаєморозуміння, що сприятимуть прогресу країн-партнерів. Іноземні лідери також висловлюють готовність спільними зусиллями зміцнювати дружні взаємини.
Докладніше


24 серпня 2015 року
24-ту річницю Незалежності Україна відзначила урочистим Маршем
Під час Маршу Незалежності Глава держави вручив бойові прапори з відзнакою Президента – стрічкою до бойового знамена «За мужність і відвагу» командирам 14 військових частин, які беруть участь та відзначилися в бойових діях на Сході України.
Докладніше


24 серпня 2015 року
Президент на Марші Незалежності: Ми народжені вільними на своїй землі. І боронити її ми готові до кінця
«Двадцять п'ятий рік Незалежності мусимо пройти, як по крихкому льоду. Маємо розуміти: найменший необережний крок може стати фатальним. Війна за Незалежність все ще триває. І перемогти в ній можна, лише поєднуючи оборонні зусилля, дипломатичний хист, політичну відповідальність. І – залізну витримку», – наголосив Петро Порошенко.
Докладніше


24 серпня 2015 року
У День Незалежності президентське подружжя вшанувало пам'ять Кобзаря
Під виконання композиції «Реве та стогне Дніпр широкий» президентське подружжя поклало квіти у національних кольорах до пам'ятника Кобзарю у парку, названому на його честь. «Великому Кобзарю від Українського народу», - такими словами вшанували Т.Шевченка.
Докладніше


24 серпня 2015 року
Президент взяв участь у молитві за Україну
У День Незалежності України Президент Петро Порошенко разом з родиною — дружиною Мариною, дітьми Олександрою, Євгенією та Михайлом — взяв участь у «Молитві за Україну». У Софійському соборі предстоятелі церков і керівники релігійних організацій виголосили молитви за нашу державу. Вони просили Україні миру та процвітання, а її народу та тим, хто боронить державу, — Божого захисту і благословення.
Докладніше


23 серпня 2015 року
Президент вручив «Золоту Зірку» Героя України дружині загиблого воїна-«афганця» Олега Міхнюка
Президент Петро Порошенко присвоїв Звання Герой України посмертно воїну-«афганцю», легендарному сотнику Восьмої «Афганської» сотні Самооборони Майдану, який загинув у боях на Донбасі, старшому сержанту Олегу Міхнюку і вручив орден «Золота Зірка» дружині загиблого воїна Ірині.
Докладніше


23 серпня 2015 року
Президент вшанував пам'ять героїв Революції Гідності
У День Державного Прапора України та напередодні Дня незалежності Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять загиблих під час Революції Гідності громадян. Глава держави разом із родиною – дружиною Мариною та дітьми Євгенією, Олександрою і Михайлом встановили лампадки до пам'ятного хреста героям Небесної Сотні, які загинули 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській.
Докладніше


23 серпня 2015 року
Президент: Державний Прапор – наш священний оберіг, знак нашої єдності і перемоги
У День Державного Прапора України Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії підняття Державного Прапору на Софійській площі у Києві та у відкритті виставки бойових прапорів частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України із зони АТО.
Докладніше


22 серпня 2015 року
Президент вручив військовим сертифікати на нове та відремонтоване озброєння та техніку, які відправляються у зону АТО
Президент Петро Порошенко у місті Чугуїв Харківської області оглянув та вручив командирам підрозділів сертифікати на нову та відновлену військову техніку та озброєння, які будуть відправлені в зону проведення антитерористичної операції. Після цього відбулося випробування техніки та бойові стрільби.
Докладніше


22 серпня 2015 року
Президент нагородив військових: Низько вклоняюся вам за те, що ви відстояли і захистили нашу свободу
Президент Петро Порошенко у місті Чугуїв Харківської області нагородив високими державними нагородами військовослужбовців, які відзначилися у зоні проведення антитерористичної операції. Глава держави особисто вручив ордени та медалі п’ятнадцятьом українським військовим.
Докладніше


22 серпня 2015 року
Часи легковажного пацифізму пішли в минуле – Президент під час зустрічі з військовими
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з особовим складом підрозділів Збройних Сил у місті Чугуїв Харківської області привітав воїнів з Днем незалежності України та взяв участь у передачі військової техніки та озброєння для потреб підрозділів, які задіяні в антитерористичній операції на Донбасі.
Докладніше


21 серпня 2015 року
Державний Прапор та День незалежності стали для українців більше ніж просто символами – Адміністрація Президента
До Дня Прапора та Дня незалежності Адміністрація Президента України підготувала низку святкових заходів, які відбудуться по всій країні і в яких візьме участь Глава держави разом із військовими, волонтерами та представниками громадськості.
Докладніше


20 серпня 2015 року
Сильне місцеве самоврядування наближає нас до Європи – Президент обговорив з провідними громадськими діячами зміни до Конституції
Напередодні Дня незалежності Президент Петро Порошенко зустрівся з відомими громадськими діячами, які брали участь у створенні, утвердженні та розвитку незалежної Української держави, у написанні та прийнятті Української Конституції, утвердженні демократичних засад в Україні. Відбулася відверта розмова про актуальні питання розвитку держави, зокрема, про зміни до Конституції України в частині децентралізації влади.
Докладніше


19 серпня 2015 року
Президент закликав співгромадян прикрасити домівки Державним Прапором – оберегом усіх українців
Напередодні Дня Державного Прапора України та Дня незалежності будівлю Адміністрації Президента прикрасили синьо-жовтими прапорами. «Синьо-жовтий прапор – це не просто символ. Це – оберіг Української Нації, що об’єднує українців у боротьбі за Незалежність», – зазначив Президент та закликав усіх співгромадян підтримати ініціативу #НашіКольори та у ці дні прикрасити прапорами вікна своїх домівок.
Докладніше


18 серпня 2015 року
Проект меморіалу захисникам незалежності України буде винесений на публічне обговорення
Президент ініціював широке публічне обговорення увіковічення пам’яті захисників свободи, незалежності та територіальної цілісності, а також видатних діячів минулого України. Для цього буде сформований організаційний комітет, до якого буде залучено представників органів влади та громадськості.
Докладніше


18 серпня 2015 року
Україна очікує на позитивну рекомендацію Європейської Комісії щодо запровадження безвізового режиму – Президент
Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером. Глава Української держави повідомив, що у відповідності до рішень Саміту «Україна-ЄС», що відбувся в Києві у квітні, Україна 17 серпня передала до Європейської Комісії фінальний звіт про виконання рекомендацій Плану дій з лібералізації ЄС візового режиму для громадян України та очікує на позитивну рекомендацію щодо запровадження безвізового режиму.
Докладніше


15 серпня 2015 року
Держава має збільшити увагу до вирішення проблем людей з інвалідністю - Президент
Президент Петро Порошенко зустрівся з Уповноваженим Президента з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем напередодні звіту України в Організації Об’єднаних Націй.
Докладніше


14 серпня 2015 року
Президент підписав Указ про утворення декількох районних військово-цивільних адміністрацій
Указом Президента України «Про утворення військово-цивільних адміністрацій» утворені районні військово-цивільні адміністрації (ВЦА) по лінії розмежування в Донецькій області: Артемівська, Володарська, Костянтинівська, Тельманівська, Ясинуватська. Також, відповідно до Указу, утворено кілька ВЦА в Луганській області, а саме - в містах Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Указ підготовано з урахуванням звернень голів Донецької та Луганської ОДА.
Докладніше


13 серпня 2015 року
Президент відзначив 207 військовослужбовців високими державними нагородами
Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про відзначення державними нагородами України". Згідно з документом, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" до державних нагород представлені 207 військовослужбовців: 164 - представники Збройних Сил, 26 - військові Національної гвардії та Міністерства внутрішніх справ, 6 - Служби безпеки, 11 - Державної прикордонної служби України. 63 бійці Збройних Сил та 5 Міністерства внутрішніх справ відзначені нагородами посмертно.
Докладніше


12 серпня 2015 року
Президент створив Оргкомітет з підготовки заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру
Президент Петро Порошенко підписав Указ " Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру", яким створюється Організаційний комітет з підготовки та проведення вказаних заходів у вересні 2016 року.
Докладніше


11 серпня 2015 року
Україна розпочала підготовку до проведення матчу на звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року
Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким створюється Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні матчу на звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року. Документом затверджено персональний склад Комітету та визначено порядок його роботи, утвердження рішень. Організаційне забезпечення діяльності Комітету покладено на Адміністрацію Президента.
Докладніше


10 серпня 2015 року
Українські військові дали ворогу гідну відсіч - нарада Президента з військовим керівництвом
У зв′язку із загостренням ситуації на лінії зіткнення Президент України Петро Порошенко провів нараду за участю Секретаря РНБО Олександра Турчинова, Начальника Генштабу Віктора Муженка та Міністра оборони Степана Полторака. 9 серпня режим припиненню вогню було порушено 127 разів. О 3:27 близько 200 бойовиків за допомогою танків пішли на штурм в районі населеного пункту Новоласпа Донецької області. Як доповів Президентові Начальник Генерального Штабу українські війська дали ворогу гідну відсіч.
Докладніше


Архів 2015 року |  Архів 2014 року

(на початок сторінки)

2014-2015 р.

Flag Counter