ВІТАЄМО

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

З повагою вдячні випускники різних років

Шановний Олексію Дмитровичу!

Одному з найкращих викладачів історичного факультету Кіровоградського державного педагогічного інституту (університету) щиро дякуємо за терпіння, гумор, який об’єднував не одне покоління випускників, а також любляче ставлення до студентської молоді. Ви - наш наставник, якому ми бажаємо, щоб рік прийдешній приніс Вам не лише здоров’я і успіхів, але й миру, безмежного щастя та підтримки від тих, хто біля Вас кожного дня. Залишайтеся таким же життєрадісним і продовжуйте радувати всіх навколо своєю посмішкою та сміхом!

З повагою вдячні випускники різних років