Учасники самодіяльної драматичної студії Долинського районного Будинку культури подружжя А. та П.Філімонові під час виконання ролей у спектаклі “Мати-наймичка” за твором Т.Г.Шевченка (31 жовтня 1964 р.) ДАКО, колекція фотодокументів, П-1173