Учасники самодіяльної драматичної студії Долинського районного Будинку культури подружжя А. та П.Філімонові
під час виконання ролей у спектаклі “Мати-наймичка” за твором Т.Г.Шевченка
(31 жовтня 1964 р.)

ДАКО, колекція фотодокументів, П-1173