Член Спілки письменників України М.Смоленчук
відкриває зустріч жителів Кіровоградщини
з Лауреатами Шевченківської премії, письменниками І.Ле та Ю.Мокрієвим
(29 березня 1967 р.)

ДАКО, колекція фотодокументів, П-3557