Член Спілки письменників України М.Смоленчук відкриває зустріч жителів Кіровоградщини з Лауреатами Шевченківської премії, письменниками І.Ле та Ю.Мокрієвим (29 березня 1967 р.) ДАКО, колекція фотодокументів, П-3557