Стаття краєзнавця В.Боська
«За часів Грушевського і Винниченка наше місто називалося Єлисавет»
(17.10.1992 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 126, 17.10.1992 р., арк. 13, інв. № 6261