Член Спілки письменників України М.К.Смоленчук відкриває зустріч жителів Кіровоградщиниз лауреатами Шевченківської премії, письменниками І.Ле та Ю.Мокрієвим. (29 березня 1967 р.) ДАКО, колекція фотодокументів, П-3557