Член Спілки письменників України М.К.Смоленчук відкриває зустріч жителів Кіровоградщини
з лауреатами Шевченківської премії, письменниками І.Ле та Ю.Мокрієвим.
(29 березня 1967 р.)

ДАКО, колекція фотодокументів, П-3557