Заклик гебітскомісара м.Кіровограда до жителів міста не надавати допомоги «бандитам» - членам комуністичного підпілля, значну частину якого нацистам вдалося ліквідувати (листопад 1943 р.) ДАКО, Ф.П-5907, оп.2р, спр. 5210, т.2, арк. 60